آمار کشته‌ شدگان اعتراضات را اعلام کنید، وگرنه…

اهمیت موضوع:
, آمار کشته‌ شدگان اعتراضات را اعلام کنید، وگرنه…, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, آمار کشته‌ شدگان اعتراضات را اعلام کنید، وگرنه…, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, آمار کشته‌ شدگان اعتراضات را اعلام کنید، وگرنه…, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, آمار کشته‌ شدگان اعتراضات را اعلام کنید، وگرنه…, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, آمار کشته‌ شدگان اعتراضات را اعلام کنید، وگرنه…, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز
, آمار کشته‌ شدگان اعتراضات را اعلام کنید، وگرنه…, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روزLoading...

یک نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی گفت که اگر مسئولان آمار دقیق کشته‌شدگان، مجروحان و بازداشت‌شدگان را اعلام نکنند نمایندگان آن را منتشر خواهند کرد.

محمود صادقی در مطلبی در صفحه شخی خود در توییتر خود نوشت: « هشدار به مسئولان! ‌اگر مراجع ذی‌ربط آمار دقیق کشته‌شدگان، مجروحان و بازداشت‌شدگان را اعلام نکنند، نمایندگان مجلس ناگزیر آمارهای مستند به گزارش‌های مردمی را منتشر خواهند کرد.»

وی همچنین در هشداری به وزیر کشور دولت روحانی گفت: پخش تلویزیونی اعترافات اجباری فقط نارضایتی ها را تشدید می‌کند و از صدا و سیمای جمهوری اسلامی خواست که از این کار خودداری کند.

عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور رژیم ملاها پیش تر خواستار پخش تلویزیونی اعترافات اجباری دستگیرشدگان اعتراض های اخیر در ایران شده بود.

Loading...
نظرات