آمریکا؛ تحریکات جدید سپاه/هشدار روحانی+عکس

اهمیت موضوع:
, آمریکا؛ تحریکات جدید سپاه/هشدار روحانی+عکس, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, آمریکا؛ تحریکات جدید سپاه/هشدار روحانی+عکس, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, آمریکا؛ تحریکات جدید سپاه/هشدار روحانی+عکس, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, آمریکا؛ تحریکات جدید سپاه/هشدار روحانی+عکس, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, آمریکا؛ تحریکات جدید سپاه/هشدار روحانی+عکس, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز (1 رای)
, آمریکا؛ تحریکات جدید سپاه/هشدار روحانی+عکس, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روزLoading...

رسانه های وابسته به سپاه پاسداران: گورستان سربازان آمریکایی در موزه لانه جاسوسی تهران (عکس زیر). اخیراً گورستانی از سربازان آمریکایی در منطقه حفاظت شده سفارت سابق آمریکا در تهران پدید آمده است. این گورستان یک اشاره و پیام به آمریکا در پاسخ به ترور شهید قاسم سلیمانی دارد.

رادیو آلمان امروز در گزارشی اعلام کرد: با تحولات چند هفته اخیر پس از کشتن سلیمانی و حمله سپاه پاسداران به پایگاه نظامی آمریکا در عراق و بعد از سرنگون شدن هواپیمای مسافری اوکراین، به نظر بسیاری از کارشناسان خطر جنگ از همیشه بزرگتر شده است.

بنابراین گزارش، روحانی امروز در سخنان خود در مجمع عمومی بانک مرکزی به طور تلویحی به تحریکات سپاه پاسداران و احتمال وقوع جنگ با آمریکا اشاره کرد و گفت: من به عنوان مسئول شورای عالی امنیت روزانه مراقبت می کنم. نمی‌توانم همه چیز را اینجا بگویم و گفتنی نیست، فعلا اما اگر مراقبت دائمی صورت نگیرد، بین جنگ و صلح یک فاصله است و گلوله‌ای می‌تواند جنگ بیافریند.

, آمریکا؛ تحریکات جدید سپاه/هشدار روحانی+عکس, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز

Loading...
نظرات