آیفون XR پرفروش‌ترین گوشی سال ۲۰۱۹ بوده است

اهمیت موضوع:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...
گوشی ایفون XR,اخبار دیجیتال,خبرهای دیجیتال,موبایل و تبلت

با توجه به اطلاعات منتشر شده از جانب شرکت Omdia، آیفون ایکس آر در سال ۲۰۱۹ محبوب ترین گوشی هوشمند دنیا بوده است. طبق این اطلاعات، بین امار فروش این گوشی و دومین گوشی پرفروش اپل (Apple) یعنی آیفون ۱۱ اختلاف ۹ میلیونی دیده می شود. در گزارش این شرکت آمده که در سال ۲۰۱۹ اپل موفق شده ۴۶.۳ میلیون گوشی موبایل آیفون XR به فروش برساند. این اندازه ، بیش از دو برابر فروش ۲۳.۱ میلیونی این گوشی در سال ۲۰۱۸ است. در همین حین، فروش آیفون ۱۱ در سال ۲۰۱۹ به حدود ۳۷.۳ میلیون واحد رسیده است.

در حالیکه شرکت اپل جایگاه اول و دوم این آمار را بخود اختصاص داده، سامسونگ سه رتبه بعدی را با گوشی های گلکسی A10، گلکسی A50 و گلکسی A20 از آن خود کرده است. در رتبه ششم هم شاهد آیفون ۱۱ پرو مکس هستیم که فروش ۱۷.۶ میلیونی داشته و پس از آن هم آیفون ۸ با فروش ۱۷.۴ میلیونی دیده می شود.

گوشی ایفون XR,اخبار دیجیتال,خبرهای دیجیتال,موبایل و تبلتپرفروش ترین گوشی های سال ۲۰۱۹

روی هم رفته، بر اساس تخمین شرکت Omdia فروش آیفون در این سال نسبت به سال قبلی حدود ۴.۶ درصد کاهش داشته است. علی رغم این کاهش فروش، اپل توانسته رتبه اول و دوم بازار جهانی را از آن خود کند. به گفته تحلیلگر این شرکت، اپل بیش از ۵ سال است که توانسته موقعیت برتر خود را از لحاظ فروش حفظ کند و طی سال گذشته هم این شرکت بار دیگر توانسته موفقیت خود را تکرار کند.

digikala.com
sarpoosh

با این خبر موافقم با این خبر مخالفم

Loading...
نظرات