Loading...

اخذ پناهندگی آمریکا با کشتن یک سپاهی تروریست!!

اهمیت موضوع:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم (2 رای)
Loading...

Sepah Terrorismبا قرار گرفتن نام سپاه پاسداران در لیست گروه های تروریستی کشور آمریکا، به نظر می رسد که راهی جدید برای اخذ پناهندگی و به ویژه اخذ پناهندگی آمریکا برای ایرانیان باز شده است.Mortazavi-Majid-Kavosi

چندین سال قبل، مجید کاووسی فر که با همکاری برادرزاده اش، یک قاضی قاتل به نام قاضی مقدس را به هلاکت رساند. پس از عملیات، وی و برادرزه اش خود را به دوبی و سفارت آمریکا رساندند و تقاضای پناهندگی کردند.
اما از آنجا که هنوز مقامات جمهوری اسلامی در لیست گروهای تروریستی آمریکا قرار نداشتند، آنان به ایران برگردانده و توسط قاضی مرتضوی قاتل، اعدام شدند.ترورست های سپاهی


اما اکنون داستان فرق کرده وسپاه جز گروههای تروریستی شناخته شده در آمریکاست و طبق قوانین این کشور، هر کسی حق دفاع از خود در مواجهه با تروریست ها را خواهد داشت.

این امر بدین معناست که اگر فردی، یک سپاهی تروریست را در دفاع از خود به قتل برساند، مطابق قوانین آمریکا تحت پیگرد نخواهد گرفت.

اما اگر این اتفاق در ایران رخ بدهد، آن فرد مطابق قوانین جمهوری اسلامی با خطر اعدام و شکنجه روبرو خواهد شد. پس اگر این فرد خود را به خارج از مرزها و به سفارت آمریکا رسانده و ثابت کند که یک سپاهی تروریست را در دفاع از خود به قتل رسانده ولی اکنون جانش در ایران در خطر است، مطابق قوانین حقوق بشری و نیز آمریکا، کشور آمریکا موظف به دادن پناه به آن فرد خواهد بود.

0 Comments

Add Yours →

Leave a Reply