اعلام زمان ارائه آپدیت اندروید 9 برای گلکسی اس 8 و سایر محصولات سامسونگ

اهمیت موضوع:
, اعلام زمان ارائه آپدیت اندروید 9 برای گلکسی اس 8 و سایر محصولات سامسونگ, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, اعلام زمان ارائه آپدیت اندروید 9 برای گلکسی اس 8 و سایر محصولات سامسونگ, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, اعلام زمان ارائه آپدیت اندروید 9 برای گلکسی اس 8 و سایر محصولات سامسونگ, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, اعلام زمان ارائه آپدیت اندروید 9 برای گلکسی اس 8 و سایر محصولات سامسونگ, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, اعلام زمان ارائه آپدیت اندروید 9 برای گلکسی اس 8 و سایر محصولات سامسونگ, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز
Loading...
, اعلام زمان ارائه آپدیت اندروید 9 برای گلکسی اس 8 و سایر محصولات سامسونگ, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز

سامسونگ زمان انتشار آپدیت اندروید 9 برای گلکسی اس 8 و سایر محصولات اندرویدی خود را اعلام کرد. به نظر می‌رسد سال 2019، دارندگان برخی گوشی های سامسونگ نیز باید در انتظار اندروید پای باشند.

در آستانه کریسمس، سامسونگ برنامه زمانی انتشار به‌روزرسانی اندروید 9 پای برای گوشی ها و تبلت های خود را از طریق اپلیکیشن “Samsung Members” اعلام کرده است. همان‌طور که پیش‌تر نیز اعلام شده بود، گوشی های خانواده گلکسی اس 9 قرار است در ژانویه 2019 نسخه جدید سیستم عامل گوگل را دریافت کنند. البته، ما حدس می‌زنیم این آپدیت مخصوص آن دسته از دستگاه‌هایی باشد که توسط اپراتورها عرضه شده است زیرا برخی کاربران در کشورهای اروپایی از دریافت اعلان مربوط به این آپدیت خبر داده‌اند.

در مورد گلکسی نوت 9، بعید است این پرچمدار قدرتمند زودتر از فوریه 2019 رنگ اندروید پای را ببیند. این در حالی‌ست که پیش‌تر، سامسونگ زمان انتشار نسخه جدید اندروید برای گلکسی نوت 9 را ماه ژانویه اعلام کرده بود. کاربران از مارس 2019 (فروردین 98) می‌توانند منتظر انتشار آپدیت اندروید 9 برای گلکسی اس 8 باشند. گلکسی نوت 8، گلکسی A8، گلکسی A9، گلکسی J4 و گلکسی تب S4 از دیگر دستگاه‌هایی هستند که در کنار گوشی ها و تبلت های دیگر، به آخرین نسخه اندروید به‌روز خواهند شد.

نام گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج در این لیست دیده نمی‌شود. این بدان خاطر است که پرچمداران 2016 سامسونگ، پیش‌تر دو نسخه اصلی اندروید را دریافت کرده بودند. اندروید اوریو، آخرین آپدیت مهم برای این گوشی های هوشمند بود. در ادامه می‌توانید این لیست را مشاهده کنید:

, اعلام زمان ارائه آپدیت اندروید 9 برای گلکسی اس 8 و سایر محصولات سامسونگ, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز

نظرات