افزوده شدن افکت های زیبا به فیلترجدید واقعیت افزوده اسنپ‌چت

اهمیت موضوع:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...
فیلترجدید واقعیت افزوده اسنپ‌چت,اخبار دیجیتال,خبرهای دیجیتال,شبکه های اجتماعی و اپلیکیشن ها
تازه ترین فیلتر واقعیت افزوده اسنپ چت افکت زیبایی را به آن اضافه کرده است که زمین را به ماده های مذاب تبدیل می کند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، قبل از این، لنزهای اسنپ چت بصورت همه جانبه در اختیار کاربران بوده اند و افکت های زیبایی را به نمایش می گذاشتند ولی فیلتر جدید این برنامه، قابلیتی را به آن اضافه نموده است که به مفهوم واقعی کلمه، جهان اطراف شما را تغییر می دهد. اسنپ از لنزهای” تبدیل زمین” رونمایی کرده است که زمین را به یک گدازه یا آب مبدل می کند. در عکس های جدیدی که با استفاده از این اپلیکیشن می گیرید ، میتوانید کف زمین را به گدازه آتش فشان تبدیل کنید. هر دو فیلتر جدید اسنپ چت دارای یادگیری ماشینی هستند که از آن برای فهم هندسه زمین و کمک به اعمال جلوه های ویژه مثل بازتاب ساختمان های اطراف خود استفاده می کنند.

این فیلترها بر روی جلوه های لنزهایی مانند Baby و Time Machine ساخته شده اند. احیانا کاربران کم تر از این دو فیلتر استفاده می کنند و از آنها زمانی استفاده می کنند که بخواهند فرار از جهنم را به تصویر بکشند. فیلترهای جدید اسنپ چت نشان میدهند که چطور واقعیت افزوده توسعه یافته مبتنی بر تلفن پیشرفته شده است. این فیلترها نیز می تواند چیز دیگری را برای اسنپ چت ارائه دهد که آنرا نسبت به شبکه اجتماعی اینستاگرام ممتاز می کند. این برتری میتواند تا زمانی طول بکشد که رسانه های خودشان تصمیم بگیرند با این ویژگی ها مخالفت کنند.

فیلترجدید واقعیت افزوده اسنپ‌چت,اخبار دیجیتال,خبرهای دیجیتال,شبکه های اجتماعی و اپلیکیشن ها

اسنپ چت یک شبکه اجتماعی و پیام رسان است که مبنای کار آن ارسال عکس به دوستان بصورت موقتی است. یعنی عکسی را برای دوستتان ارسال می کنید که دوستتان صرفا چند ثانیه( یا حتی یک ثانیه) میتواند آنرا ببیند، بعد از آن این عکس بصورت خودکار پاک می شود. البته به مروز زمان و با با زیاد شدن کاربران سرویس اسنپ چت، امکانات فراوانی به این سرویس محبوب اضافه شده است ولی هنوز ماهیت اصلیِ خود که همان ارسال تصاویر نابود شونده است را حفظ نموده است و این قابلیت بعنوان مهم ترین قابلیت اسنپ چپ شناخته می شود.

sarpoosh

با این خبر موافقم با این خبر مخالفم

Loading...
نظرات