افشاگری آ اس درباره امباپه: اگر دست من بود رئالی می‌شدم

اهمیت موضوع:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

کد خبر: 1588618/50 زمان: 11:51   1397/11/13 بازدید: 111

روزنامه اسپانیایی آ اس اعلام کرد کیلین امباپه، ستاره فرانسوی پاری سن ژرمن، به یکی از مسئولان رئال مادرید گفته بوده که اگر تصمیم با او می‌بود مسلماً بازی در رئال مادرید را انتخاب می‌کرد.  

به گزارش “ورزش سه”،  کیلین امباپه، از زمانی که در موناکو خود را به عنوان یکی از پدیده‌های درخشان فوتبال اروپا مطرح کرد مورد توجه باشگاه‌های بزرگ اروپایی از جمله رئال مادرید قرار گرفت ولی در نهایت پاری سن ژرمن بود که در سال 2017 امباپه را به پاریس منتقل کرد. حالا درحالیکه شایعات زیادی درباره احتمال پیوستن امباپه به رئال مطرح است، روزنامه آ اس اسپانیا مدعی شد امباپه به یکی از مدیران رئال گفته که اگر تصمیم با او بود مسلماً بازی در رئال مادرید را انتخاب می‌کرد.

 

01378521 افشاگری آ اس درباره امباپه: اگر دست من بود رئالی می‌شدم

 

امباپه در سال 2017 ابتدا به عنوان بازیکن قرضی به PSG پیوست و سپس قرارداد خود را با مبلغ 166 میلیون پوند دائمی کرد. از همان زمان شایعات زیادی در مورد تلاش رئال مادرید برای جذب امباپه وجود داشت و حالا به خصوص بعد از جدایی کریستیانو رونالدو از رئال، این شایعات بار دیگر قوت گرفته است.

 

به گزارش آ اس، امباپه فصل گذشته درحالیکه به همراه پاری سن ژرمن برای دیدار با رئال در مرحله یک هشتم نهایی چمپیونزلیگ به اسپانیا رفته بود در محوطه رختکن‌ها با ایسیدرو دیاز یکی از مشاورین رئال مادرید روبرو می‌شود.

 

01378523 افشاگری آ اس درباره امباپه: اگر دست من بود رئالی می‌شدم

 

به گزارش آ اس، امباپه که دیاز را از قبل می‌شناخته و با او دوستی خانوادگی برقرار کرده بوده به این مشاور رئال مادرید می‌گوید اگر انتخاب با او بود بدون یک لحظه تردید بازی برای رئال مادرید را انتخاب می‌کرد.

 

 

نظرات