Loading...

اینتر 6 – 2 بنتونتو؛ غرش در استادیوم خالی!

اهمیت موضوع:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

به گزارش “ورزش سه”، اینتر که تقریبا شانسی برای فتح سری آ ندارد، به دنبال درخشش در کوپا ایتالیا و قهرمانی برای اولین بار بعد از سال 2011 است و در این مسیر، آنها امشب با نتیجه 2-6 بنونتو را شکست دادند.

اینتر بازی را هجومی آغاز کرد و در همان دقیقه دوم صاحب یک ضربه پنالتی شد که مائورو ایکاردی آن را تبدیل به گل کرد و نراتزوری از بنونتو پیش افتاد.

اما حملات اینتر ادامه یافت و در دقیقه هفت بود که روی ریباند یک موقعیت ارسال از کرنر، این بار آنتونیو کاندروا موفق به گلزنی شود تا برتری اینتر خیلی زود دو برابر شود.

در ادامه جریان بازی آرام شد و بنونتو نیز در دقایقی جلو کشید اما نتوانست موقعیت خاصی روی دروازه اینتر ایجاد کند تا اینکه در اوقات تلف شده، دالبرت با یک ضربه محکم از زاویه بسته گل سوم را نیز برای اینتر به ثمر رساند و آنها با برتری 0-3 راهی رختکن شدند.

اینتر نیمه دوم را نیز هجومی آغاز کرد و در همان ابتدا روی حرکت زیبا و ارسال ایوان پریشیچ و ضربه سر لائوتارو مارتینز به گل چهارم هم دست یافت.

در دقیقه 67 روبرتو اینسینیه با یک ضربه دیدنی یکی از گل های خورده بنونتو را جبران کرد اما مارتینز یک بار دیگر در دقیقه 66 با ضربه ای به کنج دروازه باعث شد نتیجه 1-5 به سود اینتر شود.

در دقیقه 74 و روی تعلل مدافعان اینتر، باندینلی موفق شد گل دوم بنونتو را به ثمر برساند. در اوقات اضافی کاندروا یک گل دیگر هم وارد دروازه حریف کرد و در ادامه نیز اتفاق خاصی رخ نداد تا اینتر با برتری 2-6 راهی دور بعدی شود.

0 Comments

Add Yours →

Leave a Reply