Loading...

بازگشت شاگردان تارتار، این تیم نمی بازد/ نفت MIS 1 ـ پارس جم 1؛ سر فرزاد طلا بود

اهمیت موضوع:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

کد خبر: 1591150/2 زمان: 19:26 1397/11/23 بازدید: 808

بازگشت شاگردان تارتار، این تیم نمی بازد

در حالی که نفت مسجدسلیمان فاصله ای تا پیروزی مقابل پارس نداشت، مغلوب اشتباه دروازه بانش شد و در چهارمین دقیقه وقت اضافی برد را با مساوی عوض کرد.

به گزارش ورزش سه، گل اول این بازی در دقیقه 60 و روی اشتباه دروازه بان پارس و با ضربه تمام کننده هیثم هاشمی به ثمر رسید اما پارس با سانتر علیاری و ضربه سر حاتمی (4+90) بازی را به تساوی کشاند.

شرح گل ها:

1 ـ صفر (نفت مسجدسلیمان): خروج عجیب رحمان احمدی و حضور او در فاصله 20 متری بیرون از محوطه جریمه، کار دست پارس داد. رحمان که قصد دفع توپ را داشت با دخالت و پرس محمد شادکام را به حکیم نصاری سپرد که ضربه نصاری در پشت محوطه جریمه با شوت آرام و دقیق هاشمی در دقیقه 60 به گل برتری میزبان تبدیل شد.

1 ـ 1 (پارس جنوبی): در حالی که همه در انتظار اتمام این دیدار حساس و پربرخورد بودند، فرزاد حاتمی در دقیقه چهارم وقت اضافی از اشتباه حبیب فرعباسی استفاده کرده و با اثرگذاری اندک سانتر زیبای علیاری را وارد دروازه نفت مسجدسلیمان کرد تا نیمکت پارس از شادی منفجر شود.

بهترین بازیکن: مجید علیاری با یک سانتر سرنوشت ساز در لحظات پایانی برد را از نفت مسجدسلیمان گرفت. این در حالی بود که تا پیش از گل موسی کولیبالی در قلب دفاعی نفتی ها عالی کار کرده و تمام سرها را زده بود.

اتفاق ویژه: اعلام 8 دقیقه وقت تلف شده و انجام 9 دقیقه مسابقه یکی از طولانی ترین بازی های لیگ برتر را رقم زد تا شاگردان مرزبان در حالی که فاصله ای تا پیروزی نداشتند، تنها به یک امتیاز رسیدند.

0 Comments

Add Yours →

Leave a Reply