Loading...

با هیچ بازیکنی مخالف نیستم/ زیدان: ناواس و مارسلو به این دلیل فیکس بودند

اهمیت موضوع:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

به گزارش “ورزش سه”، رئال آشکارا نسبت به هفته های پیش با روحیه تر بازی می کرد و ستاره هایی که مورد غضب سولاری قرار داشتند، از جمله ناواس، ایسکو و مارسلو از بهترین های بازی بودند. گرت بیل هم از ابتدا در ترکیب بود و گل دوم را به ثمر رساند. ایسکو هم گل اول را به ثمر رسانده بود.

زیدان در پایان بازی گفت:« نیمه اول دشوار بود و کمی مشکل داشتیم و البته این طبیعی است. بازگشت به رئال ساده نبود ولی هواداران کمک فراوانی کردند و بازیکنان نیز همه توان شان را گذاشتند. من کاملا خوشحالم.»

زیزو اضافه کرد:« امروز مهم تر از هر چیزی پیروزی بود. سلتا برای ماندن در لالیگا می جنگد و تیم خطرناکی بود. آنها نیمه اول کار را برای ما سخت کردند ولی در نیمه دوم بازی کم نقصی ارائه دادیم و به دو گل هم رسیدیم. فکر کنم بیش از 20 بار اقدام به سانتر کردیم و اکثرا هم موثر بودند که این اتفاق خوبی است. تقریبا هیچ سانتری بیهوده نبود. حالا وقفه بازی های ملی از راه می رسد و زمان کافی برای بازی بعدی خواهیم داشت. 11 بازی باقیمانده و باید در همه آنها پیروز شویم تا فصل را خوب تمام کنیم.»

ایسکو:« به خاطر او و گلی که زد خوشحالم. اگر گل هم نزند، حامی بنزما و گرت بیل است و یک خطر دائمی برای حریف.»

بازگشت ناواس به دروازه:« از کورتوا هم خوشم می آید و او نشان داده است که دروازه بان بزرگی است ولی کیلور در این فصل کم بازی کرده و حقش بود امروز از ابتدا در ترکیب قرار بگیرد. کیلور نیاز دارد تا احساس مهم بودن کند. نباید خدمات او به رئال را فراموش کرد.»

فیکس شدن مارسلو؛ نیمکت نشینی رگیلون :« او هم مثل کیلور. باید او را از لحاظ روحی ریکاوری می کردم. اینجا قضیه کورتوا یا رگیلون وجود ندارد. امروز مارسلو بازی کرد چون هفته های  زیادی از ابتدا بازی نکرده بود.»

0 Comments

Add Yours →

Leave a Reply