برنامه آخرهفته ۱۷ آبان – خشم روز افزون مردم کشورهای دوست جمهوری اسلامی از دخالت رژیم

اهمیت موضوع:
, برنامه آخرهفته ۱۷ آبان – خشم روز افزون مردم کشورهای دوست جمهوری اسلامی از دخالت رژیم, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, برنامه آخرهفته ۱۷ آبان – خشم روز افزون مردم کشورهای دوست جمهوری اسلامی از دخالت رژیم, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, برنامه آخرهفته ۱۷ آبان – خشم روز افزون مردم کشورهای دوست جمهوری اسلامی از دخالت رژیم, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, برنامه آخرهفته ۱۷ آبان – خشم روز افزون مردم کشورهای دوست جمهوری اسلامی از دخالت رژیم, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, برنامه آخرهفته ۱۷ آبان – خشم روز افزون مردم کشورهای دوست جمهوری اسلامی از دخالت رژیم, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز
Loading...

یکصد و یکمین برنامه «آخرهفته» ۱۷ آبان ۱۳۹۸ اجرای بیژن فرهودی و همراهی منوچهر محمدی و پونه فتاحی

خشم روز افزون مردم کشورهای دوست جمهوری اسلامی از دخالت رژیم در امور داخلی آنها،
تحریم حلقه محارم رهبر در چارچوب فشارهای حداکثری از سوی آمریکا،
چگونگی تشخیص اپوزیسیون فیک در خارج و دلیل اعتراضات به کنسرت محمدرضا گلزار در هالیوود

در برنامه آخرهفته ۱۷ آبان ۹۸ تبعات نا آرامی های عراق و لبنان را بر وضعیت جمهوری اسلامی زیر ذره بین می گذاریم . آیا تلاش مردم عراق و لبنان برای پایان دادن به عمر حکومتهای خود و خارج شدن از یوغ سلطه جمهوری اسلامی دوام سیاسی حکومت تهران را نیز بخطر خواهد انداخت؟

نگاهی خواهیم داشت به تحریم ۹ نفر از حلقه محارم خامنه ای از سوی وزارت خزانه داری آمریکا. آیا ترامپ به دنبال سرنگونی رژیم است یا به کاهش فعالیتهای مخرب رژیم اسلامی هم قناعت خواهد کرد؟

وضعیت اپوزیسیون ایران در خارج از کشور را بررسی خواهیم کرد . آیا رژیم با نفوذ روز افزون در اپوزیسیون آن را به حاشیه رانده است و یا اینکه مخالفین حکومت با گرفتن عبرت از اشتباهات خود مترصد اقدامات قاطع برای ضربه زدن به حکومت هستند؟

نظرات