بهانه عجیب زن معتاد برای ربودن پسربچه: فکر می‌کردم فرشته است

اهمیت موضوع:
, بهانه عجیب زن معتاد برای ربودن پسربچه: فکر می‌کردم فرشته است, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, بهانه عجیب زن معتاد برای ربودن پسربچه: فکر می‌کردم فرشته است, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, بهانه عجیب زن معتاد برای ربودن پسربچه: فکر می‌کردم فرشته است, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, بهانه عجیب زن معتاد برای ربودن پسربچه: فکر می‌کردم فرشته است, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, بهانه عجیب زن معتاد برای ربودن پسربچه: فکر می‌کردم فرشته است, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز
Loading...

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ ساعت 21 شب گذشته خبری مبنی بر آدم‌ربایی در میدان میوه و تره‌بار به کلانتری 150 تهرانسر اعلام شد.

ماموران گشت سریعاً در محل حاضر شده و مشخص شد خانمی 44 ساله حین حال خارج کردن پسربچه پنج ساله از میدان تره‌بار بوده که توسط پدر کودک شناسایی شده بود.

حسب تحقیقات صورت گرفته والدین این کودک به قصد خرید به این مرکز مراجعه کرده بودند که در یک لحظه به علت سهل‌انگاری، حواسشان از کودک پرت شده و رباینده با دیدن تنها بودن این کودک  و مخفی کردن وی زیر چادر، برای خارج کردن وی از میدان اقدام کرده بود.

در همین حین، پدر بچه از روی کفشهایش او را زیر چادر رباینده شناسایی کرده و مانع از خارج کردن کودک از میدان شده بود.

سرهنگ بهزاد ثابت راسخ؛ رئیس کلانتری 150 تهرانسر با اعلام این خبر گفت: متهم به همراه همسر و فرزند 13 ساله‌اش در شهر قدس زندگی می‌کنند و هر دو معتاد به هروئین هستند.

وی تصریح کرد: بر اساس شواهد به نظر می‌رسد این خانم اختلالات روانی دارد که البته در صورت اعزام وی به پزشکی قانونی نظریه اعلام خواهد شد.

 ثابت راسخ متذکر شد: متهم در تحقیقات پلیسی عنوان کرد من فکر می‌کردم این کودک فرشته است و قصد داشتم او را با خود به خانه ام ببرم.

رئیس کلانتری 150 تهرانسر از خانواده‌ها خواست زمانیکه همراه کودکان خردسال بیرون از منزل می‌روند، از تنها گذاشتن آنها جداً خودداری کنند و با این کار زمینه انجام عمل مجرمانه را برای بزهکاران فراهم نکنند. 

انتهای پیام/

نظرات