بوکس؛ فیوری در راند دوم شوارتز را با صورتی خونین به خانه فرستاد

اهمیت موضوع:
, بوکس؛ فیوری در راند دوم شوارتز را با صورتی خونین به خانه فرستاد, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, بوکس؛ فیوری در راند دوم شوارتز را با صورتی خونین به خانه فرستاد, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, بوکس؛ فیوری در راند دوم شوارتز را با صورتی خونین به خانه فرستاد, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, بوکس؛ فیوری در راند دوم شوارتز را با صورتی خونین به خانه فرستاد, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, بوکس؛ فیوری در راند دوم شوارتز را با صورتی خونین به خانه فرستاد, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز
Loading...
, بوکس؛ فیوری در راند دوم شوارتز را با صورتی خونین به خانه فرستاد, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روزحق نشر عکس Reuters

تایسون فیوری، بوکسور سنگین وزن بریتانیایی، توانست به راحتی و با اقتدار تام شوارتز، بوکسور آلمانی، را در راند دوم در لاس‌وگاس از پا درآورد.

فیوری ۳۰ ساله در راند دوم ابتدا با ترکیبی از ضربات، حریف آلمانی خود را برروی طناب دور رینگ انداخت و سپس با ضربه راست سنگینی قهرمان آلمانی را به کف رینگ انداخت.

شوراتز ۲۵ ساله بلند شد اما لحظاتی بعد و پس از آنکه فیوری او را زیر ضربات سنگین خود گرفت و خون صورت شوارتز را پوشانده بود، مربیان این بوکسور آلمانی با انداختن حوله به داخل رینگ مسابقه را متوقف کردند و بدین ترتیب فیوری با “ناک اوت تکنیکی” پیروز شد.

این اولین مسابقه فیوری پس از تساویش در دسامبر سال گذشته با دیونتی وایلدر آمریکایی و صاحب کمربند قهرمانی نهاد “دبلیو بی سی” بود.

حق نشر عکس Getty Images

فیوری با شورت منقش به پرچم آمریکا و با آهنگ “لیوینگ این آمریکا” ( Living in America) جیمز بروان که برای بسیاری بویژه در ایران با یکی از قسمتهای فیلم “راکی” مشهور است، به صحنه آمد.

با این موفقیت، قهرمان بریتانیایی اکنون ۲۸ پیروزی و یک تساوی در کارنامه خود دارد. قهرمان آلمانی نیز تا پیش از این مسابقه در ۲۴ حضور خود در رینگ پیروز بود.

پیروزی فیوری دو هفته پس از شکست غیرمنتظره آنتونی جاشوا، دارنده سه کمربند قهرمانی بود.

اوایل صبح یکشنبه (۲ ژوئن/۱۲ خرداد) آندی روئیز جونیور آمریکایی در سالن مشهور “مدسون اسکور گاردن” نیویورک، توانست آنتونی جاشوا، قهرمان بوکس بریتانیایی و دارنده سه کمربند قهرمانی را شکست دهد.

جاشوا سه کمربند قهرمانی خود یعنی “آی بی اف”، “دبلیو بی او” و “دبلیو بی ای” را با این باخت که اولین شکست حرفه‌ای او نیز محسوب می‌شود به روئیز جونیور داد.

حق نشر عکس Getty Images
نظرات