تایکا وایتیتی و جود لا در سریال The Auteur با یکدیگر همکاری می‌کنند

اهمیت موضوع:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تایکا وایتیتی و جود لا قرار است در سریال جدید شبکه شوتایم با یکدیگری همکاری کنند. منابع ورایتی تایید کردند که لا برای بازی در نقش اصلی این مینی سریال که The Auteur نام دارد و وایتیتی برای حضور به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی و کارگردان، در حال مذاکره با این شبکه هستند. وایتیتی قرار است وظیفه کارگردانی برخی از قسمت‌های سریال The Auteur (مولف) را نیز بر عهده داشته باشد که در حال حاضر تعداد قسمت‌هایی که وی قرار است آن را کارگردانی کند، مشخص نیست. همچنین وایتیتی به‌همراه پیتر وارن روی فیلمنامه این سریال نیز کار خواهد کرد. سریال هنوز در مرحله اولیه تولید است. لا به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی نیز قرار است در سریال جدید شبکه شوتایم حضور داشته باشد.

جود لاو

سریال The Auteur براساس رمان‌های گرافیکی One Press اثر جیمز کالاهان و ریک اسپیرز در دست ساخت است. این سریال قرار است از زاویه دید یک فیلمساز مولف با بازی جود لا روایت شود و طنز و نقدی بر هالیوود خواهد بود. در حال حاضر مشخص نیست که سریال در چه زمانی وارد مرحله تولید خواهد شد. جود لا قرار است به‌زودی در پشت صحنه ساخت فیلم Fantastic Beasts 3 (جانوران شگفت‌انگیز ۳) حاضر شود و وایتیتی نیز از تابستان سال ۲۰۲۰ پشت دوربین فیلمبرداری فیلم Thor: Love and Thunder (ثور: لاو و تاندر) خواهد رفت. جود لا سال ۲۰۲۰ را با سریال The New Pope (پاپ جدید) قدرتمند شروع کرد و در ادامه شاهد حضور وی در فیلم The Rhythm Section بودیم.

تایکا وایتیتی

همچنین در ادامه سال ۲۰۲۰ قرار است شاهد حضور جود لا در سریال The Third Day (سومین روز) باشیم که دومین همکاری مشترک این بازیگر با شبکه HBO در سال ۲۰۲۰ است. همچنین لا در سال ۲۰۲۰ فیلم The Nest را نیز در نوبت اکران دارد. وایتیتی اخیرا برای نوشتن فیلمنامه فیلم JoJo Rabbit (خرگوش جوجو) جایزه اسکار بهترین فیلمنامه اقتباسی را دریافت کرده که این اولین جایزه اسکار این فیلمساز نیوزیلندی است. فیلم Next Goal Wins (هدف بعدی پیروزی است)، فیلم بعدی وی است که در پاییز سال ۲۰۲۰ اکران خواهد شد و پس از آن در فیلم Thor: Love and Thunder شاهد بازگشت وایتیتی هستیم.

Loading...
نظرات