Loading...

تحت‌تاثیر مصرف قرص اعصاب اعضای خانواده‌ام را كشتم

اهمیت موضوع:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...
عامل جنایت هولناک محله نبرد,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
مرد بوكسور كه در جنایتی هولناك دو دختر و والدین همسرش را به قتل رسانده بود در آخرین جلسه بازپرسی مدعی شد تحت‌تاثیر مصرف قرص‌های اعصاب، كنترل خود را از دست داده وآنها را كشته است.

به گزارش جام‌جم، سیروس كه مربی بوكس و بساز و بفروش ساختمان است، ۲۵مهر امسال دو دختر ۱۷ و ۱۹ ساله‌اش را همراه والدین همسرش كه مهمان‌خانه‌اش در محله نبرد بودند بعد از مسموم كردن با شیرموز، با ضربه‌های چاقو از پای درآورد.  او ساعاتی بعد از فرار از محل جنایت دوباره به آنجا بازگشت كه از سوی پلیس بازداشت شد. متهم با اعتراف به جنایت‌هایش و بعداز بازسازی صحنه قتل‌ها، روانه زندان شد. در این مرحله مادر دو دختر كشته شده و فرزندان زوج كشته‌شده در این جنایت با حضور نزد بازپرس دادسرای جنایی تهران، از عامل جنایت شكایت كرده و برای داماد جنایتكار درخواست قصاص كردند.  با گذشت پنج ماه از این جنایت هولناك پایتخت، دیروز مرد بوكسور برای آخرین جلسه بازپرسی از زندان به دادسرای جنایی تهران منتقل شد و چهار قتلی را كه مرتكب شده بود، پذیرفت.  او به بازپرس پرونده گفت: مدت‌ها بود قرص اعصاب می‌خوردم. براثر مصرف زیاد همین قرص‌ها، اعصاب و روانم به‌هم ریخته بود وباعث شد دست به قتل بزنم. شاید اگر قرص‌ها را استفاده نمی‌كردم و تحت‌تاثیر آن نبودم، اكنون آنها زنده بودند.

با پایان یافتن تحقیقات، پرونده وی نیز به اتهام چهار فقره قتل با صدور جلب به دادرسی به دادگاه كیفری یك استان تهران ارسال شد تا بوكسور جنایتكار به‌زودی در دادگاه محاكمه شود.

sarpoosh

با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم

0 Comments

Add Yours →

Leave a Reply