ترامپ بار دیگر دموکرات‌ها را به سخره گرفت

اهمیت موضوع:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...
ترامپ بار دیگر دموکرات‌ها را به سخره گرفت

به گزارش تلویزیون رویترز، رئیس جمهور آمریکا امروز بار دیگر دموکراتها را به علت مسائل انتخاباتی شان مسخره کرد.

ترامپ در تجمع انتخاباتی و در جمع طرفدارانش در شهر لاس وگاس گفت: آنها (دموکراتها) فردا انتخابات بزرگی (در درون حزب خود) دارند و این درحالی است که ما از همین حالا برنده انتخابات (ریاست جمهوری) در این ایالت هستیم.

رئیس جمهور آمریکا افزود: بی تردید، ​آنها فردا مشکلات زیادی خواهند داشت. شنیده ایم کامپیوترهای آنها دچار مشکلات بسیاری شده است همانطور که در ایالت آیووا این وضع پیش آمد. آیا شما هم شنیده اید؟ آنها قادر نخواهند بود آرای خود را بشمارند. آنها درباره نظام بهداشت و درمان و وضع نیروهای نظامی کشورمان و هواپیماهای شکاری و موشک حرف می زنند اما حتی نمی توانند آرای خودشان را بشمارند!

ترامپ گفت: آنها نمی توانند آراء را بشمارند اما می گویند که نمی توانند انتخابات را مجددا برگزار کنند. انتخابات آیووا دو هفته پیش برگزار شد. فکر می کنم همین اتفاق فردا نیز رخ خواهد داد.

فیلم زیر: بنا به گفته تحلیلگران آمریکایی، ترامپ بعداز استیضاح قوی تر و محبوب تر شده و نانسی پلوسی به احتمال زیاد کرسی نمایندگی را در ماه نوامبر از دست میدهد

www.youtube.com/watch?v=AiZUEE_RDc4

با استفاده از لینک زیر می توانید ویدیوی مزبور را دانلود کرده و به اشتراک بگذارید. برای دانلود این ویدیو از سایت ایران پرس نیوز خارج میشوید.
DOWNLOAD

نظرات