تصاویر سکس زوج دانمارکی روی یکی از اهرام مصر جنجالی شد

اهمیت موضوع:
, تصاویر سکس زوج دانمارکی روی یکی از اهرام مصر جنجالی شد, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, تصاویر سکس زوج دانمارکی روی یکی از اهرام مصر جنجالی شد, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, تصاویر سکس زوج دانمارکی روی یکی از اهرام مصر جنجالی شد, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, تصاویر سکس زوج دانمارکی روی یکی از اهرام مصر جنجالی شد, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, تصاویر سکس زوج دانمارکی روی یکی از اهرام مصر جنجالی شد, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز (1 رای)
Loading...
, تصاویر سکس زوج دانمارکی روی یکی از اهرام مصر جنجالی شد, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روزحق نشر عکس Getty Images
Image caption هرم بزرگ جیزه تنها بازمانده از عجایب هفتگانه جهان باستان است

مقام‌های مصری تحقیقات درباره تصاویری از یک زوج دانمارکی را آغاز کرده‌اند که آنها را در حال سکس روی یکی از اهرام مصر نشان می‌دهد.

یکی از این دو نفر آنداراس وید، عکاس دانمارکی است که ویدیوی مربوط به این ماجرا را روی یوتیوب منتشر کرده است.

او گفته قبل از آن که از هرم بزرگ جیزه بالا بروند چند ساعتی در آن اطراف سر و گوش آب داده‌اند تا زمان مناسب را برای فرار از ماموران و بالا رفتن از این هرم پیدا کنند.

به گفته آقای وید این صحنه‌ها ماه گذشته میلادی ضبط شده است.

گردشگران در مصر اجازه بالا رفتن از اهرام مصر را ندارند، چه رسد به برهنه شدن روی تنها بازمانده از عجایب هفتگانه جهان باستان.

به همین دلیل جنجالی شدن این ویدیو در مصر و آغاز تحقیقات درباره آن چندان غیرمنتظره نبوده است.

این ویدیو که در شب فیلمبرداری شده زنی را نشان می‌دهد که همراه عکاس از هرم بزرگ جیزه بالا می‌رود و سپس بلوز خود را در می‌آورد.

تصویری که کمی جلوتر در این ویدیو دیده می‌شود این دو نفر را در حال سکس نشان می‌دهد.

خبرنگار بی‌بی‌سی می‌گوید بسیاری در مصر از رفتار این زوج در یکی از مشهورترین اماکن توریستی مصر خشمگین شده‌اند.

اما ظاهرا عده‌ای هم هستند که چندان از این حرکت ناراحت نیستند و می‌گویند این تصاویر در نهایت می‌تواند به گرم شدن بازار گردشگری مصر منجر شود.

نظرات