Loading...

توقف پروازهای فرودگاه بین‌المللی امام خمینی

اهمیت موضوع:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

به گفته روابط عمومی فرودگاه امام خمینی تهران انجام تمامی پروازها تا اطلاع ثانوی متوقف شده است. به گفته این روابط عمومی دید افقی به دلیل بدی آب و هوا به زیر ۱۰۰ متر کاهش پیدا کرده و این موضوع ورود و خروج هواپیماها را با مشکل مواجه کرده است.

مقامات فرودگاه با اعلام این خبر از مسافران و مراجعان خواسته‌اند تا پیش از آمدن به فرودگاه از آخرین وضعیت پرواز خود اطلاع کسب کنند.

لغو پروازها تا فردا ۸ صبح

خبرگزرای فارس به نقل از علی کاشانی، مدیر روابط عمومی فرودگاه بین‌المللی امام خمینی اعلام کرده که به دلیل بارش برف و کولاک شدید و کاهش دید افقی پروازهای فرودگاه بین‌المللی امام خمینی فعلاً تا ساعت ۸ صبح فردا نهم بهمن‌ماه متوقف خواهد بود. به گفته کاشانی «عملیات برف‌روبی سطوح پروازی و معابر مقابل ترمینال همچنان در حال انجام است و قطعاً با افزایش دید افقی و بهبود شرایط جوی اعزام و پذیرش پروازها از سر گرفته می‌شود.»

پروازهای فرودگاه مهرآباد هم لغو شده است

بنابراین گزارش همچنین در فرودگاه مهرآباد نیز دید افقی به حدود ۳۰۰ متر رسیده و دمای هوا نیز تا ۵ درجه زیر صفر کاهش یافته است. فارس همچنین خبر داده که با بارش برف از شب گذشته پروازهای دو فرودگاه بزرگ و اصلی کشور (مهرآباد و فرودگاه امام) لغو شده است. بارش برف در روز پنجشنبه در تهران و برخی دیگر از شهرهای ایران گزارش شده بود. هنوز آماری از تعداد پروازهای لغو شده گزارش نشده است.

به فیسبوک یورونیوز فارسی بپیوندید

بیشتر بخوانید:

0 Comments

Add Yours →

Leave a Reply