حمایت دیوید بکام از سرمربی یونایتد؛ مایه افتخار مایی!

اهمیت موضوع:
, حمایت دیوید بکام از سرمربی یونایتد؛ مایه افتخار مایی!, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, حمایت دیوید بکام از سرمربی یونایتد؛ مایه افتخار مایی!, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, حمایت دیوید بکام از سرمربی یونایتد؛ مایه افتخار مایی!, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, حمایت دیوید بکام از سرمربی یونایتد؛ مایه افتخار مایی!, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, حمایت دیوید بکام از سرمربی یونایتد؛ مایه افتخار مایی!, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز
Loading...

کد خبر: 1599784/42 زمان: 20:39   1397/12/27 بازدید: 6,506

دیوید بکام، عملکرد اوله گونار سولشر را مایه افتخار و مباهات هم تیمی های سابقش دانست.

به گزارش “ورزش سه”، سرمربی جوان نروژی در ماه های اخیر عملکرد خوبی روی نیمکت شیاطین سرخ داشته و بکام که در تیم رویایی سرالکس فرگوسن با سولسشر همبازی بود، به تمجید از عملکرد او پرداخته است.

 

 

دیوید بکام گفت: “اوله گونار سولسشر به تازگی هدایت یونایتد را بر عهده گرفته اما عملکردی وی باعث تحسین و احترام بازیکنان شده است. سولسشر سرمربی بالغی اشست که در دشوارترین مرحله موفق به کسب موفقیت شده و حالا نه فقط سرمربیان جوان تر، بلکه افراد سن بالاتر نیز به او احترام می گذارند.

 

حمایت رئیس (فرگوسن) نیز به سولسشر کمک زیادی کرده و به او اعتماد به نفس داده است. هنگامی که شما نتایجی اینگونه بگیرید، عملکرد شما فوق العاده است.

 

دیدن فردی که شرایط باشگاه را درک کرده و چنین عملکردی ارائه می دهد خوشحال کننده است. کارنامه اوله باعث می شود ما نیز به عنوان هم تیمی های پیشین به او بسیار افتخار کنیم. سبک همراه کردن بازیکنان از سوی سولسشر هیجان انگیزه بوده و آنها به شیوه درست پاسخ دادند و هواداران نیز حالا امیدوار هستند.”

نظرات