خفگی داماد جوان در استخر

اهمیت موضوع:
, خفگی داماد جوان در استخر, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, خفگی داماد جوان در استخر, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, خفگی داماد جوان در استخر, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, خفگی داماد جوان در استخر, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, خفگی داماد جوان در استخر, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز
Loading...
, خفگی داماد جوان در استخر, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز
مدیر روابط عمومی اورژانس پیش‌بیمارستانی استان همدان از غرق شدن یک داماد جوان در یکی از استخرهای استان خبر داد.

عباس اولیاسمیع در گفت‎وگو با ایسنا، اظهار کرد: متأسفانه ساعت سه بامداد امروز داماد جوانی در یکی از استخرهای شهر لالجین غرق شد و تلاش‌های اورژانس برای احیای او بی‌نتیجه ماند.

وی تصریح کرد: صبح امروز در ساعت ۳:۴۵ یک مورد غرق شدگی در یکی از استخرهای شهر لالجین به اورژانس اطلاع داده شد که نیروهای اورژانس بلافاصله در محل حاضر شدند.

وی با بیان اینکه این تازه داماد به علت عدم توانایی در شنا، دچار خفگی شده بود، افزود: اقدامات اولیه و احیا بر روی این فرد انجام شد اما به علت اینکه مدتی از فوت آن گذشته بود، این اقدامات اثرگذار نبود.

گفته می‌شود؛ شب گذشته داماد جوانی به همراه ساقدوش‌های خود یکی از استخرهای شهر لالجین را اجاره کرده بود که متأسفانه دچار خفگی شد.

, خفگی داماد جوان در استخر, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز

با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم

نظرات