خلاصه والیبال ایران 3 مکزیک 0 مقدماتی المپیک

اهمیت موضوع:
, خلاصه والیبال ایران 3  مکزیک 0 مقدماتی المپیک, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, خلاصه والیبال ایران 3  مکزیک 0 مقدماتی المپیک, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, خلاصه والیبال ایران 3  مکزیک 0 مقدماتی المپیک, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, خلاصه والیبال ایران 3  مکزیک 0 مقدماتی المپیک, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, خلاصه والیبال ایران 3  مکزیک 0 مقدماتی المپیک, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز
, خلاصه والیبال ایران 3  مکزیک 0 مقدماتی المپیک, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روزLoading...

ستاره استراحت کردند، به راحتی آب خوردن بردیم
ایران 3 – مکزیک 0؛ خودنمایی جوان‌های والیبال
تیم ملی والیبال ایران در روزی که کولاکوویچ به ستاره‌های تیمش استراحت داد، 3 بر صفر مکزیک را از پیش رو برداشت.
در گام اول شاگردان کولاکوویچ هر طور که بود توانستند از سد کوبا عبور کنند تا بعد از شوکی که به خاطر باخت 2 ست اول به ایران وارد شد، همچنان راه برای کسب سهمیه المپیک 2020 در سن‌پترزبورگ باز باشد.

بعد از آن بازی سنگین و 5 ستی که بلندقامتان ایرانی برابر کوبا به میدان رفتند، امروز از ساعت 17:30 ملی پوشان والیبال مقابل مکزیک قرار گرفتند. مکزیک که در رده 21 رنکینگ جهانی قرار دارد، در المپیک 2016 حاضر بوده، اما در سن پترزبورگ کمترین امید را برای گرفتن مجوز حضور در المپیک 2020 دارد.

روز گذشته مکزیک همانطور که پیش بینی می شد حرفی مقابل روسیه برای گفتن نداشت و امروز برای اعاده حیثیت مقابل ایران حاضر شد. کولاکوویچ و تیمش هم برای اینکه فردا یک بازی فینال گونه را با روسیه برگزار کنند، راهی جز شکست مکزیک پیش روی خود نمی‌دیدند.

ایران و مکزیک در سال‌های اخیر هیچ وقت مقابل هم قرار نگرفتند و در واقع این تیم یک رقیب ناشناخته برای والیبالیست‌های ایرانی به حساب می‌آید. با اینکه قبل از بازی تصور بر پیروزی قاطع ایران مقابل مکزیک بود، به خاطر اتفاقاتی که در بازی با کوبا رخ داد، معروف و یارانش با تمام قوا وارد زمین شدند.

خلاصه والیبال ایران 3 مکزیک 0 مقدماتی المپیک
خلاصه والیبال ایران مکزیک
تیم ملی مکزیک

Loading...
نظرات