خودکشی نافرجام یک دختر جوان در بجنورد؛ آزار و اذیت خیابانی در کار نبوده است

اهمیت موضوع:
, خودکشی نافرجام یک دختر جوان در بجنورد؛ آزار و اذیت خیابانی در کار نبوده است, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, خودکشی نافرجام یک دختر جوان در بجنورد؛ آزار و اذیت خیابانی در کار نبوده است, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, خودکشی نافرجام یک دختر جوان در بجنورد؛ آزار و اذیت خیابانی در کار نبوده است, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, خودکشی نافرجام یک دختر جوان در بجنورد؛ آزار و اذیت خیابانی در کار نبوده است, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, خودکشی نافرجام یک دختر جوان در بجنورد؛ آزار و اذیت خیابانی در کار نبوده است, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز
Loading...
, خودکشی نافرجام یک دختر جوان در بجنورد؛ آزار و اذیت خیابانی در کار نبوده است, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز
یک دختر جوان در ساعات پایانی سه‌شنبه به قصد خودکشی خود را از روی یکی از پل‌های عابر پیاده بجنورد به پایین پرتاب کرد.

به گزارش تسنیم، یک دختر جوان بجنوردی که قصد عبور از پل عابر پیاده محدوده میدان آزادگان (ابتدای خیابان صداوسیما) را داشت که به ظاهر مورد آزار و اذیت ۳ مرد قرار گرفت و برای نجات، خودش را از پل به پایین پرتاب کرد.

منابع محلی و شاهدان عینی در نخستین دقایق این اتفاق که شامگاه سه‌شنبه در بجنورد رخ داد، گفتند این دختر ۲۱ تا ۲۵ ساله به کما رفته و توسط نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل شده است. در مورد روشنایی این‌پل بارها به شهرداری هشدار داده شده بود.

بنا به گفته فرمانده انتظامی بجنورد، در مصاحبه با صدا و سیمای استان، در بازجویی‌های اولیه مشخص شد این دختر از ساعت ۱۸ امروز از منزل خارج شده و قصد خودکشی داشته است. در کیف وی مقداری مواد مخدر نیز کشف شده است.

سرهنگ علی پاکدل در این باره اظهار داشت: در بازجویی‌های بعمل آمده از فرد حادثه دیده مشخص شد این دختر که از ساعت ۱۸ امروز از منزل خارج شده، مبتلا به بیماری اعصاب و روان بوده است و هم اکنون تحت نظر ۲ پزشک در بجنورد است و به گفته خودش قصد خودکشی داشته است. 

وی افزود: فرضیه آزار و اذیت این دختر مورد تایید نبوده و به اثبات نرسیده است.

به گزارش تسنیم، حال عمومی وی مساعد است. طبق اعلام دانشگاه علوم پزشکی استان، چند نقطه از بدن این فرد دچار شکستگی شده ولی سطح هوشیاری وی خوب است.

, خودکشی نافرجام یک دختر جوان در بجنورد؛ آزار و اذیت خیابانی در کار نبوده است, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز

با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم

نظرات