Nov 30, 2018

سارقان مسلح طلافروشی در ارومیه دستگیر شدند

Written by
دستگیری سارقان,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
فرمانده انتظامی آذربایجان غربی با اشاره به اینکه در ساعت سه بامداد ۱۶ آبان ماه جاری سارقان در بازار سنتی طلافروشی خیابان امام خمینی (ره) مقدار هشت کیلو و ۲۰۰ گرم طلا را به سرقت برده بودند، گفت: این افراد مسلح در ۲۴ ساعت گذشته شناسایی و دستگیر شدند.

سردار ناصر اصلانی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این سارقان دست و پا و دهن نگهبان بازار را بسته و پس از شکستن درب مغازه طلا فروشی، این میزان طلا به ارزش ۳۰ میلیارد ریال را سرقت کرده بودند. 

وی ادامه داد: ماموران با استفاده از تجهیزات و با روش های علمی و آزمایشی توانستند ابتدا ۲ نفر از سارقان را شناسایی کنند و این ۲ نفر پس از دستگیری به همدستی با ۶ نفر دیگر اعتراف کردند. 

سردار اصلانی افزود: هر هشت نفر سارقان دستگیر شدند و در تحقیقات بعدی مشخص شد که سه نفر از متهمان، سارقان اصلی و چهار نفر دیگر در نگهداری طلاها مشارکت داشتند. 

وی اضافه کرد: هفت نفر از سارقان مرد و یک نفر دیگر که در امر نگهداری از طلاهای سرقتی مشارکت کرده بود، زن است. 

سردار اصلانی افزود: از سارقان ۲ قبضه سلاح جنگی از جمله یک قبضه کلاشینکف و یک قبضه کلت کمری با ۱۶۰ فشنگ جنگی کشف و ضبط شد. 

به گزارش ایرنا به نقل از فرمانده انتظامی آذربایجان غربی مقابله با سرقت، مقابله با کالای قاچاق، مبارزه با مواد مخدر، مبارزه با ناهنجاری ها و بد اخلاقی های اجتماعی و کاهش تصادف ها از اولویت های پنج گانه نیروی انتظامی این استان در سال جاری است. 

sarpoosh

با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم

بازدید : 10

مطالب مرتبط

دسته بندی:
حوادث
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!