Loading...

شرارت برای شهرت

اهمیت موضوع:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...
اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
مأموران پلیس امنیت وقتی برای دستگیری شرور سابقه‌دار به مخفیگاهش رفتند در دیوار خانه وی ۱۲و نیم کیلو مواد مخدر پیدا کردند.

به گزارش ایران، مرد جوانی در آخرین روزهای اسفند سال گذشته در حالی که از ناحیه سر و دست بشدت مجروح شده بود به پلیس مراجعه کرد و گفت: اواخر اسفند به همراه خانواده‌ام برای شرکت در بازار عیدانه به تهران آمدیم. شب هنگام مردی به چادرمان آمد و غذای محلی ما را خورد. اما ساعتی بعد به همراه سه نفر دیگر با قمه به چادرمان حمله کرد. من مجروح شدم و یک هفته در بیمارستان امام خمینی بستری بودم هنوز هم نمی‌دانم که انگیزه مردان شرور از این کار چه بود.با شکایت مرد جوان تحقیقات آغاز شد و با گذشت چند ماه سرانجام پلیس امنیت پایتخت وارد عمل شد.

سردار علی ذوالقدری – رئیس پلیس امنیت پایتخت- با اعلام این خبر گفت: چندی پیش یکی از اوباش شناسنامه‌دار پایتخت پس از شرب‌خمر، با سلاح سرد به کسبه محله فلاح تهران حمله‌ور و ضمن تخریب غرفه‌ها و مجروح کردن تعدادی از مغازه‌داران از محل متواری شد.ضمن شناسایی متهم، با بررسی سوابق وی مشخص شد هشت فقره سابقه قدرت‌نمایی، شرب‌خمر، استعمال و فروش موادمخدر، اخلال در نظم عمومی وسرقت داخل خودرو دارد.یک ماه کار عملیاتی مأموران پلیس امنیت پایتخت به نتیجه رسید و مخفیگاه متهم اصلی این درگیری شناسایی شد و مأموران با هماهنگی‌های قضایی وارد مخفیگاه مرد جوان شده و او را دستگیر کردند.

در بازرسی بدنی مقداری مواد مخدر از متهم کشف کردند. اما از آنجایی که اطلاعات پلیسی حکایت از آن داشت که متهم سابقه دار در کار خرید و فروش مواد مخدر است، مأموران در بازرسی از خانه قدیمی متوجه شدند که قسمتی از دیوار به تازگی تعمیر شده است. بدین ترتیب با تخریب دیوار ۱۲ و نیم کیلو مواد مخدر از نوع تریاک کشف کردند.

 گفت‌و‌گو با متهم

اولین بار به چه جرمی بازداشت شدی؟ در پارک با دوستان دور هم جمع شده بودیم و تاس می‌انداختیم که دستگیر شدیم. شرط ‌بندی‌مان روی پول بود و دو ماهی بازداشت شدم. آخرین بار هم دو سال قبل به خاطر شرارت و مواد مخدر بازداشت شدم.

علت درگیری‌ات با مرد غرفه‌دار چه بود؟ داشتم از خیابان رد می‌شدم اما غرفه‌دارانی که کنار خیابان بودند به من بد نگاه کردند و سر همین موضوع باهم بحثمان شد. آنها هم ۱۰ نفره ریختند سرم و کتکم زدند من هم برای حفظ جانم قمه کشیدم.

مواد مخدر کشف شده مال خودت بود؟ نه مال یکی از دوستانم بود. سه روز قبل از دستگیری به من داد و گفت برایش نگه دارم. قرار شد هر بار که برای گرفتن مواد به سراغم می‌آید از ۵۰ تا ۱۰۰ هزار تومان هم به خودم پول بدهد.

چرا این همه شرارت و درگیری در پرونده‌ات هست؟می‌خواستم خودم را بزرگ نشان دهم و بگویم که حرف حرف من است. اما اشتباه کردم و پشیمانم.

sarpoosh

با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم

0 Comments

Add Yours →

Leave a Reply