شعبه‌ای از پلیس فتا در سازمان محیط زیست ایجاد می‌شود

اهمیت موضوع:
, شعبه‌ای از پلیس فتا در سازمان محیط زیست ایجاد می‌شود, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, شعبه‌ای از پلیس فتا در سازمان محیط زیست ایجاد می‌شود, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, شعبه‌ای از پلیس فتا در سازمان محیط زیست ایجاد می‌شود, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, شعبه‌ای از پلیس فتا در سازمان محیط زیست ایجاد می‌شود, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, شعبه‌ای از پلیس فتا در سازمان محیط زیست ایجاد می‌شود, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز
Loading...

همزمان با نشست فوق‌العاده پارلمان بریتانیا برای بررسی توافق این کشور با اروپا درباره برگزیت، هزاران نفر در لندن و مقابل پارلمان تجمع کردند. این افراد خواستار برگزاری همه‌پرسی دوباره در ارتباط با خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا هستند.

روز شنبه، ۲۷ مهر، جلسه پارلمان بریتانیا برای تصمیم درباره توافق بریتانیا و اتحادیه اروپا درباره برگزیت برگزار شد. برگزاری نشست در این پارلمان در روز شنبه امری کم‌سابقه است.

در این جلسه بوریس جانسون، نخست‌وزیر کنونی، از این توافق دفاع کرد.

با این حال جرمی کوربین، رهبر حزب اپوزیسیون کارگر، گفت که این توافق به زیان اقتصاد و بازار کار بریتانیا است.

نمایندگان پارلمان بریتانیا چند گزینه را در این باره برای رأی‌گیری در پارلمان پیشنهاد کرده‌اند که یکی از آنها تعویق خروج از اتحادیه اروپا است.

در همین زمینه، حزب کارگر طرحی را پیشنهاد کرده که بر اساس آن از اتحادیه اروپا درخواست شود تا برگزیت به تعویق بیفتند.

رهبران ۲۷ کشور عضو اتحادیه اروپا روز پنج‌شنبه ۲۵ مهر، با صدور بیانیه‌ای توافق برگزیت برای خروج بریتانیا از این اتحادیه را تایید کرده بودند.

این توافق باید تا پایان ماه اکتبر، یعنی کمتر از دو هفته دیگر به تصویب پارلمان بریتانیا نیز برسد.

همه‌پرسی برای خروج از بریتانیا از اتحادیه اروپا سه سال پیش برگزار شد و با اختلاف اندکی در آرا، طرح برگزیت پیروز شد. بوریس جانسون، نخست‌وزیر کنونی، در مقطعی یکی از مدافعان سرسخت برگزیت بوده است.

نظرات