فیلم خوب،بد و مرده/اکشن,مهیج,وسترن/زیر نویس فارسی با بازی جانی مسنر،دولف لاندگرن، دنی ترجو

اهمیت موضوع:
, فیلم خوب،بد و مرده/اکشن,مهیج,وسترن/زیر نویس فارسی با بازی جانی مسنر،دولف لاندگرن، دنی ترجو, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, فیلم خوب،بد و مرده/اکشن,مهیج,وسترن/زیر نویس فارسی با بازی جانی مسنر،دولف لاندگرن، دنی ترجو, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, فیلم خوب،بد و مرده/اکشن,مهیج,وسترن/زیر نویس فارسی با بازی جانی مسنر،دولف لاندگرن، دنی ترجو, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, فیلم خوب،بد و مرده/اکشن,مهیج,وسترن/زیر نویس فارسی با بازی جانی مسنر،دولف لاندگرن، دنی ترجو, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, فیلم خوب،بد و مرده/اکشن,مهیج,وسترن/زیر نویس فارسی با بازی جانی مسنر،دولف لاندگرن، دنی ترجو, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز (1 رای)
Loading...

داستان فیلم درباره ی مردی به نام برایان بارنز می باشد که در یک بیابان دور افتاده ، ضخمی و در حالی که نمی داند چه کسی هست به هوش می آید. او که در یک وَن که در آن هشت جسد و چهار میلیون دلار پول نقد هم موجود هست ، قرار گرفته و در صدد آن است که به حقیقت این ماجرا که چه کسی هست و چه اتفاقاتی برایش افتاده است ، پی ببرد. اما…

بازیگران : جانی مسنر،دولف لاندگرن، دنی ترجو

برای نمایش زیرنویس از طریق گزینه setting در ویدیو گزینه caption رو انتخاب کنید و زبان Persian رو تیک ✓ بزنید زیر نویس فعال خواهد شد.

فیلم اکشن, فیلم دوبله فارسی, بهترین فیلم اکشن, فیلم جدید, بهترین فیلم اکشن خارجی دوبله فارسی

Disclaimer:

This website just provides links to other sites and doesn’t host any file itself.
All videos and movies found on this website are hosted on third-party servers (Youtube), which are freely available for all internet users.
Hence, any legal issues regarding them should be taken up with the actual file host (Youtube), as 2Feeds.com is not affiliated with them.

نظرات