فیلم سیاه از یک زن در پاتوق افیونی

اهمیت موضوع:
, فیلم سیاه از یک زن در پاتوق افیونی, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, فیلم سیاه از یک زن در پاتوق افیونی, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, فیلم سیاه از یک زن در پاتوق افیونی, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, فیلم سیاه از یک زن در پاتوق افیونی, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, فیلم سیاه از یک زن در پاتوق افیونی, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز
Loading...
زن جوان که به خاطر آدم ربایی پای میز محاکمه ایستاده بود، پرده از سرنوشت شوم خود برداشت.

به گزارش خراسان، ماه گل ۴۳ ساله متهم به دو فقره سرقت و آدم ربایی به شیوه بی هوش کردن زنان در اواخر سال ۹۶ و اوایل سال ۹۷ است .

دیروز در ابتدای جلسه در شعبه ۱۰ دادگاه کیفری استان تهران ، یکی از آنان به نام مریم گفت: من یک ماه قبل از این ماجرا در پارک با ماه گل آشنا شده بودم .او  به خانه مان رفت و آمد داشت . آخرین بار  وقتی به خانه‌مان آمد و فهمید سر درد دارم  به من قرصی داد که بعد از خوردن آن بی هوش شدم .وقتی به هوش آمدم که متوجه شدم ماه گل همه طلاهایی را که در خانه داشتم، سرقت کرده است.

ماه گل بعد از شنیدن شکایات مشابه توسط زنان گفت: من زندگی خوبی داشتم .همسرم مرد مهربانی بود، پدرم جواهرفروش و دو خواهرم استاد دانشگاه و گوینده هستند .هیچ مشکلی نداشتم تا این که معتاد شدم و در پاتوق معتادان به دام کثیفی افتادم که با بی هوش کردن من فیلم سیاه تهیه شد .

وی ادامه داد :همین فیلم سیاه می توانست زندگی من وشوهرم را خراب کند. دو مرد معتاد با همین فیلم شروع به باجگیری کردند و من برای حفظ آبرویم دزدی می کردم تا حق السکوت بدهم.

وی درپایان گفت:حالا  تقاضای بخشش دارم و می خواهم آزاد شوم تا بر سر مزار همسرم که فوت کرده است بروم و از او طلب بخشش کنم.

, فیلم سیاه از یک زن در پاتوق افیونی, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز

با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم

نظرات