فیلم مردان بزرگراه بر اساس ماجرای سارقین بزرگ بانی و کلاید

اهمیت موضوع:
, فیلم مردان بزرگراه بر اساس ماجرای سارقین بزرگ بانی و کلاید, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, فیلم مردان بزرگراه بر اساس ماجرای سارقین بزرگ بانی و کلاید, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, فیلم مردان بزرگراه بر اساس ماجرای سارقین بزرگ بانی و کلاید, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, فیلم مردان بزرگراه بر اساس ماجرای سارقین بزرگ بانی و کلاید, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, فیلم مردان بزرگراه بر اساس ماجرای سارقین بزرگ بانی و کلاید, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز
, فیلم مردان بزرگراه بر اساس ماجرای سارقین بزرگ بانی و کلاید, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روزLoading...

برای تماشای نسخه کامل فیلم به کانال تلگرام ما مراجعه کنید.آدرس تلگرام ما : http://t.me/cyborg_film
این فیلم بر اساس داستانی واقعی ساخته شده و روایتگر داستان دو تن از افسران پلیس بازنشسته به نام‎های فرانک و مینی می‎باشد که به منظور یافتن خلافکاران مشهور بانی و کلاید دست به کار می‎شوند. غافل از اینکه….

موضوع : جنایی, درام, رازآلود, هیجان انگیز

بانی الیزابت پارکر (۱ اکتبر ۱۹۱۰ – ۲۳ مه ۱۹۳۴) و کلاید چستنات بارو (۲۴ مارس ۱۹۰۹ – ۲۳ مه ۱۹۳۴) زوج سارق و قانون‌شکن آمریکایی بودند که به سبب درگیریهای متعددشان با پلیس و همچنین انعکاس شورانگیز ماجراجویی‌های آنها در روزنامه‌ها به بدنامی مشهور شده بودند.

بارو پیش از آنکه پارکر را در ژانویه ۱۹۳۰ ملاقات کند، یک مجرم سابقه‌دار بود. ایندو یک تیم سرقت و تبهکاری را با همدیگر تشکیل دادند که تا ۲۱ ماه فعالیت آن ادامه داشت و اغلب به همراه اشخاص دیگری از جمله برادر بارو و همسر او، به سرقت پمپ بنزین‌ها، رستورانها و بانکهای روستاهای کوچک در تگزاس، اوکلاهما، نیومکزیکو و میزوری می‌پرداختند.

اف بی آی موفق شد تا دو اتومبیل به سرقت رفته توسط آنان را ردیابی کند و در سال ۱۹۳۳ درگیریهای متعددی بین این زوج و پلیس ایجاد شد. در نوامبر همان سال، تلاش پلیس برای به دام افکندن آنان سودی نبخشید و هر دو از مهلکه گریختند. در ۱۹۳۴ در والدوی تگزاس، بانی و کلاید پنج زندانی را فراری دادند و دو پلیس را در گریپ‌واین تگزاس و همچنین یک رئیس پلیس را در میامی به قتل رساندند. در نتیجه همکاری یکی از دوستانشان با پلیس، پلیس تگزاس و لوئیزیانا، این زوج را در اتوبانی واقع در گیبسلند ایالت لوئیزیانا، به دام افکنند و هر دو در تلاش برای گریختن از راه‌بندان پلیس، به ضرب گلوله کشته شدند.

دورانی که بانی و کلاید در آن به سرقت و راهزنی پرداختند، دوران رکود اقتصادی بزرگ محسوب می‌شد.

Disclaimer:

This website just provides links to other sites and doesn’t host any file itself.
All videos and movies found on this website are hosted on third-party servers (Youtube), which are freely available for all internet users.
Hence, any legal issues regarding them should be taken up with the actual file host (Youtube), as 2Feeds.com is not affiliated with them.

Loading...
نظرات