قاتل 4 مرد در اردبیل اعدام شد

اهمیت موضوع:
, قاتل 4 مرد در اردبیل اعدام شد, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, قاتل 4 مرد در اردبیل اعدام شد, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, قاتل 4 مرد در اردبیل اعدام شد, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, قاتل 4 مرد در اردبیل اعدام شد, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, قاتل 4 مرد در اردبیل اعدام شد, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز
Loading...
مرد جنایتکار که دو شهروند اردبیلی و دو مأمور مرزبانی را در یک روز در منطقه بیله سوار به قتل رسانده بود صبح دیروز به دار مجازات آویخته شد.

این جنایت‌ها ساعت یک بامداد دوم اردیبهشت ۹۳ در منطقه خروسلوی بیله سوار اردبیل و در سه راهی سایت صدا و سیما رخ داد. «حسین ولی نژاد» از درجه داران و «علی شجاع»، سرباز وظیفه ناجا هنگام گشت به دو خودروی پژو ۴۰۵ و زانتیا در کنار جاده مشکوک شدند. با نزدیک شدن به خودروها مشخص شد راننده پژو پشت فرمان به قتل رسیده و جسد خونین دیگری نیز در کنار خودرو افتاده و هر دو آنها از فاصله نزدیک هدف شلیک گلوله قرار گرفته بودند.

و مأمور گشت با مشاهده این صحنه بلافاصله موضوع را گزارش کردند اما دقایقی از این تماس نگذشته بود که افراد ناشناسی از داخل یک خودروی زانتیا که در اطراف کمین کرده بودند با اسلحه کلاشنیکف به سمت مأموران شلیک کرده و هر دو را به شهادت رساندند. ضاربان پس از این تیراندازی، مأمور گشت موتوری را که برای کمک آمده بود، مجروح کرده و سوار بر خودروی زانتیا متواری شدند.

در ادامه تحقیقات مشخص شد که عاملان جنایت از قاچاقچیان عتیقه بودند که چندی بعد شناسایی و دستگیر شدند و عامل اصلی جنایت پس از محاکمه به قصاص محکوم شد.

ناصرعتباتی، رئیس کل دادگستری اردبیل با تأیید اجرای این حکم گفت: حکم این پرونده پس از بررسی‌های دقیق در دادگاه کیفری یک استان اردبیل صادر و در دیوان عالی کشور مورد بررسی دقیق قرار گرفت و تأیید شد. این رأی پس از انجام تشریفات قانونی به درخواست اولیای دم چهار مقتول صبح چهارشنبه به اجرا درآمد.

iran-newsp​aper.‎​com
, قاتل 4 مرد در اردبیل اعدام شد, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز

با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم

نظرات