Loading...

لکسوس LC 500 سری اینسپریشن معرفی شد

اهمیت موضوع:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

لکسوس LC 500 سری اینسپریشن (Lexus LC500 Inspiration) در نمایشگاه خودرو شیکاگو 2019 معرفی شد. محصول جدید شرکت لکسوس یک خودرو سفارشی با رنگ بدنه زرد فلیر است. در ادامه مشخصات و امکانات این خودرو را بررسی می‌کنیم.

شرکت ژاپنی لکسوس محصول جدید خود را در نمایشگاه خودرو شیکاگو 2019 معرفی کرد. مدل سری اینسپریشن خودرو لکسوس LC 500 جدیدترین مدل سفارشی این شرکت محسوب می‌شود که قرار است از ماه آوریل سال جاری با قیمت پایه 106 هزار و 210 دلار به بازار عرضه شود. در ادامه مشخصات و امکانات این خودرو اسپرت را بررسی می‌کنیم.

لکسوس LC 500

بررسی لکسوس LC 500 سری اینسپریشن

شرکت لکسوس محصول جدید خود را در تعداد محدود 100 دستگاه و آن هم به صورت سفارشی تولید می‌کند. برای جلوپنجره و سقف این خودرو از عناصر فیبر کربنی استفاده شده است که با وجود رنگ زرد فلیر بدنه می‌توانیم به راحتی سفارشی بودن این خودرو لوکس را تشخیص دهیم. این خودرو به صورت استاندارد از رینگ‌های 21 اینچی بهره می‌برد.

لکسوس LC 500

در داخل کابین این خودرو لوکس شاهد عناصر زردرنگ آلکانترا هستیم که روی درها از آن استفاده شده است. همچنین طراحان با چرم و دوخت متضاد نمای داشبورد، جعبه داشبورد و کنسول مرکزی را جذاب‌تر کرده‌اند. لکسوس LC 500 سری اینسپریشن به رکاب‌های داخلی از جنس فیبر کربن مجهز شده که روی آن شماره خودرو حک شده است. شرکت لکسوس برای مشتریان این خودرو یک کیف چرمی برند لکسوس را نیز در نظر گرفته است.

لکسوس LC 500

مشخصات فنی

مشخصات لکسوس LC 500 سری اینسپریشن از همان مدل 500 الگو گرفته است؛ یعنی این خودرو به موتور 5 لیتری 8 سیلندر تنفس طبیعی مجهز شده است که می‌تواند قدرتی معادل 471 اسب بخار و گشتاور 540 نیوتن‌متر تولید کند. قدرت تولید شده از این موتور توسط گیربکس 10 سرعته اتوماتیک به چرخ‌های عقب منتقل می‌شود. این خودرو می‌تواند ظرف مدت 4.4 ثانیه از سرعت صفر به 96 کیلومتر بر ساعت برسد. نهایت سرعت این خودرو هم 270 کیلومتر بر ساعت اعلام شده است.

تصاویر لکسوس LC 500 سری اینسپریشن

0 Comments

Add Yours →

Leave a Reply