لیست گوشی های اچ تی سی که آپدیت اندروید 10 را دریافت خواهند کرد

اهمیت موضوع:
, لیست گوشی های اچ تی سی که آپدیت اندروید 10 را دریافت خواهند کرد, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, لیست گوشی های اچ تی سی که آپدیت اندروید 10 را دریافت خواهند کرد, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, لیست گوشی های اچ تی سی که آپدیت اندروید 10 را دریافت خواهند کرد, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, لیست گوشی های اچ تی سی که آپدیت اندروید 10 را دریافت خواهند کرد, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, لیست گوشی های اچ تی سی که آپدیت اندروید 10 را دریافت خواهند کرد, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز
Loading...

, لیست گوشی های اچ تی سی که آپدیت اندروید 10 را دریافت خواهند کرد, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز

, لیست گوشی های اچ تی سی که آپدیت اندروید 10 را دریافت خواهند کرد, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز

لیست گوشی های اچ تی سی که آپدیت اندروید 10 – Android 10 را دریافت خواهند کرد منتشر شد. احتمالا اکثر موبایل های اچ تی سی به روز رسانی اندروید ۱۰ را دریافت خواهند.

لیست موبایل های اچ تی سی که احتمالا اندروید 10 را دریافت می‌کنند منتشر شده است. برای موبایل های اچ تی سی لیستی قطعی مبنی بر دریافت به روز رسانی اندروید 10 وجود ندارد، اما در لیست زیر نام گوشی های این شرکت که احتمالا اندروید 10 برای آنها ارائه می‌شود را برایتان تهیه کرده‌ایم، در ادامه لیست موبایل های اچ تی سی که آپدیت اندروید 10 را دریافت خواهند کرد را مشاهده می‌کنید.

این لیست به صورت مداوم به روز رسانی می‌شود؛ در صورتی که گوشی جدیدی در برنامه آپدیت اچ تی سی قرار گیرد، به جدول زیر اضافه خواهد شد.

لیست گوشی های اچ تی سی دریافت کننده آپدیت اندروید 10

نام گوشیوضعیت عرضه
اچ تی سی دیزایر 12 اس – HTC Desire 12sاحتمالا
اچ تی اس اکسدوس 1 – HTC Exodus 1احتمالا
اچ تی سی یو 12 لایف – HTC U12 lifeاحتمالا
اچ تی سی یو 12 پلاس – +HTC U12احتمالا
اچ تی سی یو 11 ایز – HTC U11 Eyesاحتمالا
اچ تی سی یو 11 پلاس – +HTC U11احتمالا
اچ تی سی یو 11 لایف – HTC U11 Lifeاحتمالا
نظرات