نرخ بیکاری در آمریکا به پائین‌ترین حد در نیم قرن گذشته رسید

اهمیت موضوع:
, نرخ بیکاری در آمریکا به پائین‌ترین حد در نیم قرن گذشته رسید, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, نرخ بیکاری در آمریکا به پائین‌ترین حد در نیم قرن گذشته رسید, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, نرخ بیکاری در آمریکا به پائین‌ترین حد در نیم قرن گذشته رسید, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, نرخ بیکاری در آمریکا به پائین‌ترین حد در نیم قرن گذشته رسید, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, نرخ بیکاری در آمریکا به پائین‌ترین حد در نیم قرن گذشته رسید, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز (1 رای)
, نرخ بیکاری در آمریکا به پائین‌ترین حد در نیم قرن گذشته رسید, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روزLoading...

, نرخ بیکاری در آمریکا به پائین‌ترین حد در نیم قرن گذشته رسید, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روزبا ایجاد ۲۶۶ هزار فرصت شغلی در ماه نوامبر، اشتغال‌زایی در ایالات متحده به بالاترین میزان خود در سال ۲۰۱۹ رسید. به گزارش آسوشیتدپرس، نرخ بیکاری در نوامبر نیز با کاهش یک دهم درصدی نسبت به ماه قبل از آن، به ۳.۵ درصد رسید. این پائین‌ترین نرخ بیکاری در ایالات متحده آمریکا در طول نیم قرن گذشته است. بر اساس آمار منتشر شده از سوی وزارت کار ایالات متحده، دستمزدها نیز در ماه گذشته میلادی افزایشی ۳.۱ درصدی داشتند.
Loading...
نظرات