Dec 6, 2018

نسخه 71 گوگل کروم با امنیت بهبود پیدا کرده برای اندروید منتشر شد

Written by
نسخه 71 گوگل کروم با امنیت بهبود پیدا کرده برای اندروید منتشر شد

آپدیت جدید مرورگر گوگل منتشر شد. نسخه 71 گوگل کروم اندروید با امنیت بهبود پیدا کرده و تغییرات ریز و درشت دیگر منتشر شد. در ادامه با قابلیت‌های این نسخه آشنا شده و آن را از گجت نیوز دریافت کنید.

نسخه 71 گوگل کروم برای اندروید منتشر شد. این نسخه با بهبودهای مختلف امنیتی و دیگر تغییرات محسوس همراه است که با هدف ثبت نام‌های مخرب و کاهش هزینه‌های مصرف دیتای کاربران منتشر شده است.

در این نسخه، مرورگر زمانی که یک صفحه به درستی چگونگی اطلاعات وارد شده، که به عنوان بخشی از یک اشتراک مورد استفاده قرار می‌گیرد را اعلام نکند، شما را با اخطار متوجه آن می‌کند. کروم همچنین صفحاتی که بهترین شیوه‌ها در مورد چگونگی شفاف‌سازی تراکنش‌های مالی را دنبال نکنند، شناسایی خواهد کرد. این موضوع خوبیست، زیرا بسیاری از کاربران از پرداخت تک لمسی بر روی کارت‌های اعتباری خود استفاده می‌کنند و اگر دقت لازم را نداشته باشید، سایت‌های مخرب می‌توانند به راحتی یک تراکنش را بدزدند.

حذف تبلیغات عجیب و غریب سایت‌ها در نسخه 71 گوگل کروم

نسخه 71 گوگل کروم همچنین سایت‌هایی که تبلیغاتشان را به شکل پیغام‌های هشدار سیستمی به نمایش می‌گذارند و در اکثر مواقع دارای دکمه‌ی انصراف ساختگی هستند، می‌بندد. به طور مثال در برخی سایت‌ها پنجره‌ای با مضمون «تلفن شما یک ویروس دارد. اینجا کلیک کنید تا از شر آن خلاص شوید» مشاهده می‌شود. به گفته‌ی گوگل این کار تعداد کمی از سایت‌ها با تجربیات مضر دائمی را از سرقت اطلاعات حساس کاربران خواهد ترساند.

مورد دیگری که در آخرین به‌روزرسانی کروم برای سیستم عامل اندروید وجود دارد، قابلیتی برای برنامه نویسان، جهت چگونگی نحوه‌ی مشاهده اپلیکیشن‌های وب در حالت تمام صفحه است. به طور مثال، برنامه نویسان حالا می‌توانند نوار ناوبری را برای یک تجربه کاربری عمیق و بدون مزاحم، پنهان کنند. در زیر، این نسخه از کروم را دریافت کنید.

دانلود نسخه اندروید گوگل کروم 71 از گوگل پلی
بازدید : 9

مطالب مرتبط

دسته بندی:
علم و فناوری
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!