هر نیم ساعت چند نفر در جاده‌های کشور کشته می‌شوند؟

اهمیت موضوع:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...
سردار سید کمال هادیان فر,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,حوادث
فرمانده پلیس راهور ناجا در دهمین همایش بین المللی کاهش سانحه های ترافیکی خاطرنشان کرد: هر نیم ساعت یک نفر در کشور بر اثر تصادف جان خود را از دست می دهد و در همین ساعت ۲۸ نفر زخمی می شوند.

به گزارش فارس، سردار سید کمال هادیان فر امروز در سمینار بین المللی سانحه های ترافیکی گفت:جدّي ترین بحث در ترافیک های جاده ای بحث ایمنی است که بخش مهم آن حوادث ترافیکی است.

رییس پلیس راهور ناجا گفت: هر نفر که در تصادف جان خود را از دست می دهد، تقریباً ۵.۲ میلیارد تومان هزینه مستقیم و غیرمستقیم به کشور تحمیل می کند.

فرمانده پلیس راهور ناجا بیان کرد: امروزه آمار را طبق کشته محاسبه می کنیم این در حالیست که طبق آمارهای بین المللی متغیرهای اصلی دیگر در آمارهای تصادفات نقش دارند.

هادیان فر اجرای طرح همیار و سفر بخیر سیاه ساکتی را در شمار طرح های موفق طی سال های قبل دانست و اظهار امیدواری کرد که دانشگاه ها، مرکزهای تحقیقاتی و سمینارهایی مانند سوانح ترافیکی باعث ارائه سند اقدام و انسجام ملی شوند.

او گفت: خط تولید خودروهای پراید ۱۳۲ و پژو ۴۰۵ که در بعنوان خودروهای کشنده معرفی شده بودند، متوقف شده و خودرو پراید ۱۳۱ نیز تا پایان سال ۹۹ از تولید بازداشته می شود.

sarpoosh

با این خبر موافقم با این خبر مخالفم

Loading...
نظرات