Loading...

والورده: مقابل لیون نباید مغرورانه بازی کنیم

اهمیت موضوع:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

کد خبر: 1577083/30 زمان: 00:36 1397/09/27 بازدید: 2,035

ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا، اعلام کرد که هیچ شناختی از لیون، حریف تیمش در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان، ندارد اما از شاگردانش خواست بدون غرور به مصاف حریف فرانسوی بروند.

به گزارش “ورزش سه”، قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان امروز برگزار شد و بارسلونا در این مرحله باید به مصاف لیون برود؛ تیمی که در مرحله گروهی موفق شد منچسترسیتی را در ورزشگاه اتحاد شکست بدهد و در دیدار برگشت هم با این تیم به تساوی 2-2 رسید.

والورده که تیمش را به عنوان تیم اول، بالاتر از تاتنهام و اینتر به مرحله حذفی رساند، تایید کرد که شناخت چندانی از لیون ندارد اما معتقد است که نباید از صعودشان به مرحله یک چهارم نهایی مطمئن باشند.

او به خبرنگاران گفت:” واقعیت این است که من بازی های کمی از آنها دیده ام. من یک ایده کلی دارم، بازیکنان در لیون هستند که ما می شناسیم اما باید خیلی خوب آماده شویم.

لیون تیمی است که منچسترسیتی را تا آخرین دیدار مرحله گروهی با چالش روبرو کرد و در زمین آنها به پیروزی رسید. این نشان می دهد که پیروزی در هر دیداری دشوار است؛ نه تنها برای ما، بلکه برای هر تیمی.

من این احساس را دارم که آنها  در فضاهای خالی، تیم بسیار خطرناکی هستند زیرا خیلی سریع ضدحمله می زنند و ما باید کمی مراقب باشیم.

ما نمی توانیم مغرور باشیم. ما دو ماه فرصت داریم تا خودمان کمی بیشتر را آماده کنیم، بیشتر در مورد حریف مطالعه کنیم و در فرم خوبی، پای به این دیدار بگذاریم.”

0 Comments

Add Yours →

Leave a Reply