ویدئو؛ مسابقات بین‌المللی شیرجه در کریمه

اهمیت موضوع:
, ویدئو؛ مسابقات بین‌المللی شیرجه در کریمه, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, ویدئو؛ مسابقات بین‌المللی شیرجه در کریمه, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, ویدئو؛ مسابقات بین‌المللی شیرجه در کریمه, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, ویدئو؛ مسابقات بین‌المللی شیرجه در کریمه, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, ویدئو؛ مسابقات بین‌المللی شیرجه در کریمه, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز
Loading...

چهارده ورزشکار از سراسر جهان روز شنبه ۱۰ اوت در روستای سیمیز در شبه جزیره کریمه گردهم آمدند تا در مسابقه پرش از صخره‌ از سکویی به ارتفاع ۲۷ متری شرکت کنند.

این ورزشکاران از بریتانیا، روسیه، جمهوری چک، ایتالیا، ایالات متحده آمریکا، مکزیک، برزیل و دیگر کشورها در این سری مسابقات مهارت‌های خود را با پرش از روی سکو به دریای سیاه به نمایش گذاشتند.

صدها نفر از تماشاگران در اطراف برگزاری این مسابقه به تشویق شرکت‌کنندگان «جام جهانی شیرجه آزاد» پرداختند. گری هانت بریتانیایی، برنده رقابت‌های سه سال گذشته امسال نیز برنده جایزه ۷ هزار دلاری این مسابقات شد و بر سکوی اول ایستاد.

به فیسبوک یورونیوز فارسی بپیوندید

نظرات