ویدیوی شوکه آور از تروریستهای بالقوه جمهوری اسلامی در کانادا

اهمیت موضوع:
, ویدیوی شوکه آور از تروریستهای بالقوه جمهوری اسلامی در کانادا, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, ویدیوی شوکه آور از تروریستهای بالقوه جمهوری اسلامی در کانادا, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, ویدیوی شوکه آور از تروریستهای بالقوه جمهوری اسلامی در کانادا, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, ویدیوی شوکه آور از تروریستهای بالقوه جمهوری اسلامی در کانادا, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, ویدیوی شوکه آور از تروریستهای بالقوه جمهوری اسلامی در کانادا, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز (2 رای)
, ویدیوی شوکه آور از تروریستهای بالقوه جمهوری اسلامی در کانادا, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روزLoading...

خبرنگار کانادایی متحیر است که آیا اینجا تورنتو کاناداست یا تهران؟

جمهوری اسلامی به لطف قوانین دانشجویی، مهاجرتی و سرمایه گذاری کانادا، گروه بزرگی از تروریست های بالقوه اش را با صرف بودجه های کلان به کانادا فرستاده و در آینده نزدیک از آنها برای پیشبر اعمال شریرانه اش استفاده خواهد کرد.

در این ویدیو، خبرنگار کانادایی سعی می‌کند از شرکت کنندگان در مراسم قاسم سلیمانی سوال کند، چرا آنجا جمع شده اند و آیا آنها از تروریسم حمایت می‌کنند یا نه که با برخورد خشن ولایتمداران و حرامزادگان رژیم که تحت عناوین دانشجویی یا سرمایه گذاری به کانادا رفته اند، مواجه می شود.

بسیاری از این حرامزادگان خامنه ای، سعی می کنند که چهره شان را از دوربین مخفی کنند و از پاسخ دادن امتناع می کنند.

پلیس کانادا هم بر خلاف قوانین ضد تروریسم کشور، اجازه داده که هواداران یک تروریست بین المللی، از وی حمایت کنند و به نوعی به ترویج تروریسم دست بزنند.

همچنین پلیس کانادا در پی دستوراتی که از بالا دارد و برخلاف قوانین آزادی بیان، سعی در وادار نمودن این خبرنگار به سکوت و عدم تهیه گزارش و خروج از محوطه است.

خبرنگار متعجب است از خودش سوال می کند:
آیا اینجا قوانین کانادا جاری است یا قوانین شریعت اسلام ؟؟
آیا اینجا تورنتو است یا تهران !!؟
آیا من کانادایی حق ندارم در میدانی از شهر تردد کنم، تا هوادان تروریست از آن استفاده کنند و آیا من برخلاف حق آزادی بیان و به عنوان یک خبرنگار حق ندارم پوشش خبری از این اجتماع داشته باشم !!؟

Loading...
نظرات