چرا تعداد پروانه‌ها زیاد شد؟

اهمیت موضوع:
, چرا تعداد پروانه‌ها زیاد شد؟, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, چرا تعداد پروانه‌ها زیاد شد؟, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, چرا تعداد پروانه‌ها زیاد شد؟, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, چرا تعداد پروانه‌ها زیاد شد؟, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, چرا تعداد پروانه‌ها زیاد شد؟, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز
Loading...
, چرا تعداد پروانه‌ها زیاد شد؟, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز
کارشناس پایش محیط زیست کرمانشاه گفت : جمعیت پروانه‌ها به دلیل شرایط خوب آب و هوایی افزایش پیدا کرده و خطری برای کشاورزی و محیط زیست ندارد .

به گزارش باشگاه خرنگاران جوان، علیزاده کارشناس پایش محیط زیست استان کرمانشاه گفت : در حالی که برخی نگران خطرناک بودن این حجم از پروانهدر سطح شهر شده اندافزایش جمعیت پروانه‌ها خطری برای کشاورزی، انسان‌ها و محیط زیست ندارد. کارشناسان محیط زیست تاکیددارند که این پروانه‌ها خطری برای کشاورزی، انسان‌ها، و محیط زیست ندارند.

وی دلیل افزایش این پروانه‌ها، را افزایش بارندگی وگیاهان در طبیعت دانست وگفت : جمعیت پروانه‌ها به دلیل افزایش بارندگی و افزایش گیاهانی که مناسب تخم گذاری و رشد این حشره است، افزایش پیدا کرده است.

وی افزود: وجود این پروانه‌ها جای نگرانی برای شهروندان، کشاورزی و محیط زیست ندارد.

علیزاده گفت: عموماً پروانه‌ها عمر کوتاهی دارند و اگر بارندگی‌ها خوب باشد احتمال دارد تا پایان تابستان این پروانه‌ها در طبیعت زنده بمانند.

وی بیان کرد: این پدیده در ۳۰ سال گذشته حدود ۴ تا ۵ بار اتفاق افتاده و امسال با توجه به بارندگی‌های زیاد با افزایش جمعیت آن‌ها در مناطق مختلف رو به رو شدیم .

, چرا تعداد پروانه‌ها زیاد شد؟, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز

با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم

نظرات