چرا روحانی در باره ویروس کرونا هم دروغ گفت؟

اهمیت موضوع:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

ادعای دروغ روحانی مبنی بر اینکه از روز شنبه اوضاع در مورد کرونا به وضعیت عادی برمی‌گردد، حتی در میان حامیانش نیز با تمسخر مواجه شد. برخی رسانه‌ها در ایران نسبت به فوران خشم مردم در واکنش به این دروغگويی ها و پنهان‌کاری ها هشدار می‌دهند.

سایت بهارنیوز نوشت: اظهارات روز گذشته روحانی با موجی از انتقادها مواجه شد. وی در بخشی از صحبت‌هایش بر بازگشت به زندگی عادی از «شنبه» تاکید کرد و همین جمله انتقادات وسیعی را به سمت او روانه کرد. در صبح شنبه چه اتفاقی می‌افتد که ناگهان «کرونا» از بین می‌رود؟!

روزنامه آرمان نیز نوشت: نهادهای بین‌المللی نگران وضعیت مقابله با کرونا در کشور ما هستند. مرگ و میر ناشی از کرونا اکنون ایران را به دومین کشور از این نظر بدل کرده و بیماران زیادی از جمهوری اسلامی به دیگر کشورها سفر کرده‌اند. خبرنگار فایننشال تایمز به ماجرای هواپیمای اوکراینی و حوادثی که در پی آن رخ داد اشاره کرده است. او یکی از دلایل شیوع کرونا در ایران را بی‌اعتمادی مردم به مسئولان عنوان می‌کند.

روزنامه جهان صنعت نیز نوشت: شیشه اعتماد مردم به دولت آسیب دیده است. اکنون که این مسأله کرونا پیش آمده باز هم بی‌اعتمادی مردم به مسئولان را به نمایش گذاشته است. بسیاری مسائل بوده که پنهان‌کاری شده و قطعاً روزی برملا خواهد شد. در آن روز احساسات مردم نیز سر باز خواهد کرد. خدا نکند که دولت مثل چوپان دروغگو شود….

فیلم زیر: روحانی: ..اخیرا یکی از مسئولین رده‌بالای آمریکا هم راجع به کرونای ایران حرف می‌زند. خودشان آنجا در آمریکا گرفتار کرونا هستند حالا درباره کرونا در ایران اظهار نظر می‌کنند…

www.youtube.com/watch?v=SCp-BSr1IUE

با استفاده از لینک زیر می توانید ویدیوی مزبور را دانلود کرده و به اشتراک بگذارید. برای دانلود این ویدیو از سایت ایران پرس نیوز خارج میشوید.
DOWNLOAD

Loading...
نظرات