کرونا در ایران؛ آمار مبتلایان و تلفات بیشتر شد

اهمیت موضوع:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم (1 رای)
Loading...

بازداشت “منتشرکنندگان شایعه شیوع کرونا” در ایران

وزارت بهداشت جمهوری اسلامی مرگ ۲ نفر دیگر را در اثر ابتلا به ویروس کرونا تایید کرد. این وزارتخانه همچنین از تأیید ابتلای ۱۳ شهروند دیگر به این ویروس خبر داد.

طبق اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت ایران، نتیجهٔ آزمایش کرونای ۴ بیمار در تهران و ۷ بیمار در قم مثبت بوده است. همچنین دو مورد ابتلا به این ویروس در گیلان نیز گزارش شده است.

رئیس کمیته اطلاع رسانی قرارگاه مقابله با ویروس کرونا وزارت بهداشت گفته: دو نفر از موارد شناسایی شده جدید نیز متاسفانه جان خود را از دست داده اند. همچنین دو مورد مشکوک ابتلا به کووید ۱۹، در شهر بابل تحت مراقبت قرار گرفته که ظاهرا سابقه مراجعت از قم داشته اند.


قطع ارتباط هوایی

هواپیمایی کویت با توصیه وزارت بهداشت این کشور، پرواز‌های خود به ایران را با وحشت از ویروس کرونا لغو کرد.

این دومین هواپیمایی منطقه است که پرواز‌های خود به ایران را لغو کرده است. هواپیمایی عراق هم پیش از این اعلام کرد که پرواز‌های خود به ایران را به علت وحشت از ویروس کرونا لغو کرده است.


بازداشت “منتشرکنندگان شایعه شیوع کرونا”

دادستان دهلران از شناسایی و دستگیری کسانی که اقدام به انتشار یک فایل صوتی در مورد “شایعه” شیوع ویروس کرونا در دهلران کرده بودند خبر داد.

به گزارش ایرنا، صابر نجومی گفت: «پرونده با موضوع نشر اکاذیب در فضای مجازی در حال بررسی است و با کسانی که به این مسئله دامن بزنند و موجب رعب و وحشت مردم شوند برخورد می‌شود.»

بسیاری در فضای مجازی با انتشار تصاویر، ویدئوها یا فایل‌های صوتی از شیوع آلودگی به ویروس جدید کرونا در شهرهای مختلف ایران خبر داده و اعلام کرده‌اند، مسئولان به دلایلی از اطلاع‌رسانی درست خودداری می‌کنند.

www.youtube.com/watch?v=FkLisbAMfuY

با استفاده از لینک زیر می توانید ویدیوی مزبور را دانلود کرده و به اشتراک بگذارید. برای دانلود این ویدیو از سایت ایران پرس نیوز خارج میشوید.
DOWNLOAD

Loading...
نظرات