کشتی کانتینری در بندرعباس غرق شد

اهمیت موضوع:
, کشتی کانتینری در بندرعباس غرق شد, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, کشتی کانتینری در بندرعباس غرق شد, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, کشتی کانتینری در بندرعباس غرق شد, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, کشتی کانتینری در بندرعباس غرق شد, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, کشتی کانتینری در بندرعباس غرق شد, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز
Loading...
, کشتی کانتینری در بندرعباس غرق شد, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز
معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی با تایید غرق شدن یک کشتی کانتینری در بندر شهید رجایی گفت: عدم هماهنگی بین افسر کشتی و پیمانکار تخلیه و بارگیری باعث بروز این سانحه شده است.

هادی حق‌شناس در گفت‌وگو با تسنیم، درخصوص جزئیات این سانحه اظهار کرد: عدم هماهنگی بین پیمانکار تخلیه و بارگیری و افسر کشتی در این رابطه که در چه نقطه‌ای کانتینرها بارگیری شود باعث بروز این حادثه شده است.

وی ادامه داد: ارتفاع کشتی از کف آن تا نقطه بالایی آن حدود ۲۵ متر است که بخشی از این کشتی بیرون از آن و بخش دیگر در کف دریاست.

وی با بیان اینکه این کشتی تحت پرچم جزیره کوموروس بوده است افزود: هم اکنون خارج‌سازی کانتینر آغاز شده و شرکت‌های ساویج نیز مشغول انجام این کار هستند.

حق‌شناس با اشاره به اینکه بار این کشتی کانتینرهای حامل کنسانتره مس، پتاسیم کلر و … بوده گفت: طول این کشتی ۹۰ متر است که ۱۵۰ کانتینر در اسکله ۲۵ شهید رجایی در آن بارگیری شده بود.

وی همچنین درخصوص پرسنل این کشتی گفت: این کشتی ۱۴ پرسنل داشته که عمدتا هندی بودند. همه سرنشینان بجز یک نفر که از ناحیه پا آسیب دیده سالم هستند.

, کشتی کانتینری در بندرعباس غرق شد, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز

با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم

نظرات