Loading...

گتوزو: قانع کردن ایگواین دشوار خواهد بود

اهمیت موضوع:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

کد خبر: 1583417/50 زمان: 08:58 1397/10/23 بازدید: 1,050

گنارو گتوزو، سرمربی میلان، تلویحا اعلام کرد که انتقال ایگواین به چلسی حالا دیگر تقریباً قطعی به نظر می‌رسد.

به گزارش “ورزش سه”، گنارو گتوزو، سرمربی میلان، در اظهاراتی که درباره ماجرای انتقال جنجالی گونزالو ایگواین، ستاره آرژانتینی تیمش به باشگاه چلسی مطرح کرد گفت میلان برای حفظ مهاجم آرژانتینی خود از هر کاری که بتواند دریغ نخواهد کرد ولی در عین حال، گتوزو گفت که ممکن است قانع کردن ایگواین برای ماندن در تیم او، دشوار باشد.

گنارو گتوزو در بخش دیگری از صحبت‌هایش گفت درحالیکه بازار شایعات انتقال ایگواین به چلسی بسیار داغ شده، در نهایت خود ایگواین است که باید آینده خود را انتخاب کند؛ یا در میلان بماند یا این تیم را ترک کند. ایگواین، مهاجم ملی‌پوش آرژانتینی، تابستان امسال به صورت قرضی از یوونتوس به میلان ملحق شده و تا کنون برای میلان 8 گل به ثمر رسانده است.

گتوزو در گفتگو با تلویزیون باشگاه میلان گفت:” ایگواین در بازی امروز( پیروزی 2-0 مقابل سامپدوریا) فعال بود. البته گل نزد ولی همه کارهایی که باید انجام می‌داد را به درستی انجام داد. من و او رابطه خیلی صمیمی و شفافی داریم و اگر حرفی بین‌مان باشد مستقیما با هم درمیان می‌گذاریم”.

گتوزو در ادامه گفت:” وقتی یک بازیکن تصمیمی می‌گیرد، متقاعد کردنش برای اینکه از تصمیم خود دست بردارد کار دشواری خواهد بود. ولی با اینحال می‌توان تلاش کرد. ایگواین در حال حاضر بازیکن میلان است و ما او را محکم چسبیده‌ایم. نمی‌دانم در نهایت چه اتفاقی خواهد افتاد ولی من می‌خواهم او با همین روحیه برای ما بازی کند”.

0 Comments

Add Yours →

Leave a Reply