Loading...

گزارش میسترچیپ/ شالکه، حریف احتمالی رئال و بارسا در چمپیونزلیگ

اهمیت موضوع:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

به گزارش “ورزش سه”، به نقل از آاس، رئال هرچند شب گذشته با سه گل مغلوب زسکا شد ولی صعودش به عنوان تیم اول را قطعی کرده بود. بارسا نیز در گروهی که در آن تاتنهام و اینتر حضور داشتند تیم اول شد ولی اتلتیکو با تساوی روز آخر برابر بروژ، قافیه صدرنشینی را به دورتموند باخت و تیم دوم گروهش شد.

قرعه کشی دور یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان دوشنبه ساعت 14.30 به وقت ایران برگزار خواهد شد. در این قرعه کشی تیم های یک کشور به یکدیگر برخورد نخواهند کرد.

طبق گزارش میسترچیپ که در آاس بازتاب داشته، قرعه احتمالی هر یک از سه تیم اسپانیایی حاضر در این مرحله بررسی شده است.

رئال مادرید: رئال در این مرحله با تیم های اول گروه های دیگر یعنی پورتو، دورتموند، پی اس جی، بایرن، یووه و سیتی برخورد نمی کند اما شانس برخوردش با شالکه 17.70 و بیشتر از دیگر تیم های دوم است.  تاتنهام با 17.21، لیورپول و لیون با 17.19، یونایتد با 17.10 و آژاکس 13.59 درصد شانس های بعدی هستند.

قطعا برخورد به هر یک از سه تیم انگلیسی می تواند دردسرساز باشد. شالکه قطعا حریفی مناسب تر برای کهکشانی ها خواهد بود.

بارسا: بارسا شانس برخورد با رم، آژاکس، شالکه، لیون، یونایتد و لیورپول را خواهد داشت. احتمال رویارویی آبی اناری ها با شالکه بیشتر از سایر تیم هاست(18.3 درصد)

لیورپول، یونایتد و لیون با 17.21، رم با 16.08 و آژاکس با 13.8 درصد در رده های بعدی قرار دارند.

طبق این گزارش، شانس برخورد اتلتیکو با سیتی در یک هشتم نهایی نیز بیشتر از دیگر گزینه هاست (28.9 درصد). پورتو با 15 درصد از این حیث در رتبه آخر قرار دارد.

0 Comments

Add Yours →

Leave a Reply