یازده گوشی شیائومی در صف دریافت نسخه بتا اندروید Q

اهمیت موضوع:
, یازده گوشی شیائومی در صف دریافت نسخه بتا اندروید Q, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, یازده گوشی شیائومی در صف دریافت نسخه بتا اندروید Q, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, یازده گوشی شیائومی در صف دریافت نسخه بتا اندروید Q, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, یازده گوشی شیائومی در صف دریافت نسخه بتا اندروید Q, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, یازده گوشی شیائومی در صف دریافت نسخه بتا اندروید Q, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز
Loading...

هم‌اکنون در بین محصولات کمپانی‌های گوگل، هواوی و وان پلاس؛ گوشی های هوشمندی را با نسخه بتا اندروید Q می‌توان یافت؛ اما هنوز نامی از شیائومی در این بین دیده نمی‌شود. حالا اما کمپانی چینی، زمان‌بندی آپدیت اندروید کیو بتا را برای 11 گوشی خود منتشر کرده است.

از میان یازده گوشی شیائومی که در این فهرست جای دارند، 9 مدل در سه ماهه چهارم سال 2019 نسخه بتا اندروید Q را دریافت خواهند کرد و دو مدل دیگر، در سه ماهه نخست سال 2020 به این جمع خواهند پیوست. همان‌طور که پیداست، گوشی های ردمی نوت 7 و نوت 7 پرو در انتهای صف قرار گرفته‌اند و شیائومی بدون ملاک قرار دادن زمان عرضه‌ی محصولات، اولویت به‌روزرسانی را برای پرچمداران سری Mi و Mi Mix قائل شده است.

, یازده گوشی شیائومی در صف دریافت نسخه بتا اندروید Q, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز

البته اخیرا نام گوشی ردمی K20 پرو در برنامه بتا اندروید Q دیده شد، همراه با راهنمای نصب و باگ‌های احتمالی آن؛ اما فعلا که صحبت از هماهنگ سازی MIUI با سیستم عامل اندروید است. به این معنی که حتی اگر پرچمدار ردمی آماده‌ی دریافت اندروید کیو باشد؛ تا زمانی که شیائومی رابط کاربری خود را آماده نکند، این اتفاق نخواهد افتاد.

نظرات