۳۰ کشته و زخمی بر اثر درگیری در پایتخت جمهوری آفریقای مرکزی

اهمیت موضوع:
, ۳۰ کشته و زخمی بر اثر درگیری در پایتخت جمهوری آفریقای مرکزی, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, ۳۰ کشته و زخمی بر اثر درگیری در پایتخت جمهوری آفریقای مرکزی, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, ۳۰ کشته و زخمی بر اثر درگیری در پایتخت جمهوری آفریقای مرکزی, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, ۳۰ کشته و زخمی بر اثر درگیری در پایتخت جمهوری آفریقای مرکزی, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, ۳۰ کشته و زخمی بر اثر درگیری در پایتخت جمهوری آفریقای مرکزی, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز
Loading...
, ۳۰ کشته و زخمی بر اثر درگیری در پایتخت جمهوری آفریقای مرکزی, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز
در جریان از سرگیری درگیر‌های میان کسبه و شبه‌نظامیان یک محله در بانگی، پایتخت جمهوری آفریقای مرکزی، ۳۰ نفر کشته و زخمی شدند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران ، در جریان از سرگیری درگیر‌های میان کسبه و شبه نظامیان یک محله مسلمان نشین در بانگی، پایتخت جمهوری آفریقای مرکزی، چهار نفر کشته و ۲۶ نفر زخمی شدند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، به گفته آواد الکریم، امام جماعت مسجد علی بابولو، درگیری‌ها به کشته شدن سه نفر از اعضای گروه‌های دفاع از خود منجر گردید. اجساد این سه نفر و جسد یکی از کسبه که شامگاه چهارشنبه کشته شده بود، روز پنجشنبه به مسجد علی بابولو منتقل شدند.

ولادیمیر مونتیرو، سخنگوی ماموریت سازمان ملل متحد در جمهوری آفریقای مرکزی در کنفرانسی مطبوعاتی اعلام کرد: “از شامگاه چهارشنبه آرامش محله «پی کی ۵» بر اثر تیراندازی برهم خورده است. این تیرانداز‌ها با جنایت‌هایی آغاز شد که علیه کسبه محله انجام شده است.”

, ۳۰ کشته و زخمی بر اثر درگیری در پایتخت جمهوری آفریقای مرکزی, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز

با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم

نظرات