۴۰ نفر بر اثر تب دنگی در بنگلادش جان خود را از دست دادند

اهمیت موضوع:
, ۴۰ نفر بر اثر تب دنگی در بنگلادش جان خود را از دست دادند, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, ۴۰ نفر بر اثر تب دنگی در بنگلادش جان خود را از دست دادند, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, ۴۰ نفر بر اثر تب دنگی در بنگلادش جان خود را از دست دادند, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, ۴۰ نفر بر اثر تب دنگی در بنگلادش جان خود را از دست دادند, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, ۴۰ نفر بر اثر تب دنگی در بنگلادش جان خود را از دست دادند, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز
Loading...
, ۴۰ نفر بر اثر تب دنگی در بنگلادش جان خود را از دست دادند, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز
مقامات بنگلادش اعلام کردند بر اثر شیوع تب دنگی دست کم ۴۰ نفر در این کشور جان باختند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از خبرگزاری فرانسه، مقامات بنگلادش روز سه شنبه اعلام کردند بر اثر شیوع تب دنگی دست کم ۴۰ نفر در این کشور جان باختند.

این بیشترین تلفات جانی ناشی از این بیماری در بنگلادش است. ویروس تب دنگی که از طریق پشه منتقل می‌شود و می‌تواند مرگبار باشد به شکل معمول در دوره باران‌های موسمی (بین ژوئن و سپتامبر) شیوع می‌یابد. اما امسال میزان ابتلا به این بیماری گسترش پیدا کرده است.

یک مسئول وزارت بهداشت بنگلادش گفت از ماه ژانویه بیش از ۴۴ هزار فرد مبتلا بستری شده اند که ۲۱۰۰ نفر از آن‌ها تنها به روز دوشنبه مربوط می‌شود.

او افزود: “تا روز دوشنبه ۴۰ مرگ مرتبط با تب دنگی تأیید شده است”.

, ۴۰ نفر بر اثر تب دنگی در بنگلادش جان خود را از دست دادند, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز

با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم

نظرات