۸ کشته و زخمی در برخورد اتوبوس با کامیون

اهمیت موضوع:
, ۸ کشته و زخمی در برخورد اتوبوس با کامیون, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, ۸ کشته و زخمی در برخورد اتوبوس با کامیون, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, ۸ کشته و زخمی در برخورد اتوبوس با کامیون, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, ۸ کشته و زخمی در برخورد اتوبوس با کامیون, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, ۸ کشته و زخمی در برخورد اتوبوس با کامیون, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز
Loading...
, ۸ کشته و زخمی در برخورد اتوبوس با کامیون, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز
رئیس جمعیت هلال احمر بادرود گفت: در پی برخورد اتوبوس تهران-اصفهان با کامیون بنز یک نفر کشته و هفت نفر زخمی شدند.

به گزارش فارس، علی کفاشی شامگاه یکشنبه در جمع اصحاب رسانه اظهار کرد :مقارن ساعت ۲۰ و ۵۵ دقیقه خبر برخورد اتوبوس تهران اصفهان با کامیون بنز در کیلومتر ۶ عوارضی سرآسیاب به پایگاه امداد جاده‌ای هلال احمر بادرود واصل شد.

 رئیس جمعیت هلال احمر بادرود افزود: بلافاصله تیم‌های اورژانس و جمعیت هلال‌احمر به محل حادثه اعزام و سریعاً مجروحین حادثه به بیمارستان فاطمیه بادرود منتقل شدند .

وی بیان کرد: متاسفانه پس از برخورد اتوبوس با کامیون  منجر به  واژگونی کامیون شده که  راننده آن در دم جان خود را از دست می‌دهد.

رئیس جمعیت هلال احمر بادرود گفت: اتوبوس مذکور از تهران به اصفهان در حال حرکت بود و دارای ۱۹ مسافر و دو راننده بود که مجروحان به بیمارستان منتقل و بقیه به صورت سرپایی درمان و با وسیله نقلیه دیگر به اصفهان منتقل شدند.

 وی افزود: علت حادثه توسط پلیس در دست بررسی است.

, ۸ کشته و زخمی در برخورد اتوبوس با کامیون, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز

با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم

نظرات