9 کشته در تعطیلات چند روز گذشته در مازندران

اهمیت موضوع:
, 9 کشته در تعطیلات چند روز گذشته در مازندران, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, 9 کشته در تعطیلات چند روز گذشته در مازندران, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, 9 کشته در تعطیلات چند روز گذشته در مازندران, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, 9 کشته در تعطیلات چند روز گذشته در مازندران, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز, 9 کشته در تعطیلات چند روز گذشته در مازندران, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز
Loading...
, 9 کشته در تعطیلات چند روز گذشته در مازندران, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از وقوع ۹ فقره حادثه رانندگی منجر به فوت با ۹ کشته و ۷ مصدوم در سطح استان در تعطیلات گذشته خبر داد .

به گزارش ایلنا، سرهنگ مسعود تقدیسی لاریجانی در تشریح این خبر، گفت: با افزایش حجم مسافرت ها به استان مازندرن در تعطیلات عید سعید فطر وسالروز رحلت بنیارنگذار کبیر انقلاب اسلامی، اجرای طرح های انتظامی و ترافیکی در دستور کار انتظامی استان و شهرستان های تابعه قرار گرفت .

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران، افزود: در طی این مدت در سطح استان مازندران ۹ فقره حادثه رانندگی منجر به فوت به وقوع پیوست که از این تعداد ۳ فقره برخورد خودرو با موتورسیکلت، ۳ فقره تصادف با عابر پیاده و ۳ فقره واژگونی خودرو و برخورد خودرو با جسم سخت بوده است .

سرهنگ تقدیسی با بیان این که در این حوادث در مجموع ۹ نفر کشته و ۷ نفر مجروح شده اند، اظهار داشت: یک فقره از این حوادث در محور برونشهری هراز به وقوع پیوست و سایر این حادث مربوط به معابر بین شهری و درونشهری بوده است .

وی در خاتمه با اشاره به کاهش ۴۷ درصدی حوادث بوقوع پیوسته در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته، گفت: علت تامه این حوادث نانوانی راننده در کنترل وسایط نقلیه، تخطی از سرعت مطمئنه و توجه نکردن به جلو بوده است

, 9 کشته در تعطیلات چند روز گذشته در مازندران, آخرین اخبار ایران و جهان و فید های خبری روز

با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم

نظرات